Нека намерим най-тънките цени.
ZEDYCUS - майстор
Жека, имаше на предишната промоция доволно шкурки за него, аз чопнах 4 пакета.
bulhomes2 - майстор
Ся, да каа за шлайфчето. Ако нямаш друго - ще се оправиш и с това. Но тая груба дъска си реве за лентов шлайф. След лентовия карам с ексцентър шлайф. Имам едно такова малко и е марково, и го ползвам само за кантове кога шкуря. Та да си не мислите, че като го вземете и ша ошлайфате света с него!
jekasus - майстор
ZEDYCUS написа:
Жека, имаше на предишната промоция доволно шкурки за него, аз чопнах 4 пакета.
Щото мълчите като партизани в темата :-D пък и преди три седмици си купих жираф от великата червената българо-китайска марка и бюджета се събираше само за фрезата :-D
ZEDYCUS - майстор
jekasus
Заглавие: Re: Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2 Отговори с цитат
ZEDYCUS написа:
Жека, имаше на предишната промоция доволно шкурки за него, аз чопнах 4 пакета.
Щото мълчите като партизани в темата :-D пък и преди три седмици си купих жираф от великата червената българо-китайска марка и бюджета се събираше само за фрезата :-D
То затова взех 4, щото ако бях писал, няма да имаше. :-D
kr1100 - майстор
Chefo77 написа:
Знаеш ли от колко време се чудя какво ще се пръкне там ...
Фалирал е за норматив. Този тип магазини трябва да е в жилищна зона, българинът няма културата да пазари на седмица веднъж, както е в голяма част от западния свят.
В понеделник започва събарянето. ИМа блокове над района , а и пътека от края на Шел а до малките блокове -по-точно до започнатото и спряно хотелче.
vonder - напреднал
bulhomes2 написа:
Ся, да каа за шлайфчето. Ако нямаш друго - ще се оправиш и с това. Но тая груба дъска си реве за лентов шлайф. След лентовия карам с ексцентър шлайф. Имам едно такова малко и е марково, и го ползвам само за кантове кога шкуря. Та да си не мислите, че като го вземете и ша ошлайфате света с него!
Само и единствено показах как работи машинката. Не съм тръгнал да шлайфам света с него, ама друго си е да се изкоментира тарикатски. Е те така по-нашенски, акъл да се дава. Както казах за 30 лв. си струва, да се добави към гаражите инструменти.
Chefo77 - майстор
kr1100 написа:
Chefo77 написа:
Знаеш ли от колко време се чудя какво ще се пръкне там ...
Фалирал е за норматив. Този тип магазини трябва да е в жилищна зона, българинът няма културата да пазари на седмица веднъж, както е в голяма част от западния свят.
В понеделник започва събарянето. ИМа блокове над района , а и пътека от края на Шел а до малките блокове -по-точно до започнатото и спряно хотелче.
Блокове има, но са отвъд булеварда, а подлеза дали го върнаха обратно след като беше някаква дискотека? И да не забравяме, че там си имат и Макао, които изобщо не са зле откъм цени и предлаган асортимент.
Те си знаят де, аз не съм специалист, просто споделям лично мнение. Вероятно разчитат на Аспарухово. Защото ако е на блока с плочките и на недоразуменията на "Батак", са си фалирали отвсякъде :)
prascho - майстор
Хидравличният крик от Лидл или Кауфланд е за предпочитане?
Нещо да кажете за ключа за смяна на гуми? Върши ли работа?
aiako - специалист
За Прахосмукачката някаква идея къде са най-евтини торбите или къде ги има ?

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: