Нека намерим най-тънките цени.
borkata99 - специалист
ето още
лесно става, н.п.
няма да се плашиш............. :)
Успех !

Прикачен файл

2.jpg

Прикачен файл

20140324_154141.jpg
mitko64 - майстор
В четвъртък(другия) пускат бъркалка, сух компресор, там клещи-гарги и тресчотки за 1/2,3/8 и 1/4.
DundyTheCroc - майстор
Вчера тествах газовия поялник като горелка, запоих отлепеното дъно на една стара машинка за мелене на кафе. Досега не бях запоявал с пламък, но резултата не е лош, най-важното машинката вече е използваема и ще се пие прясно смляно кафе :)
nikolson - майстор
Опаа, хвалихме, хвалихме ножицата за клони и цената хвръкна с 50%. От кумова срама е някакъв нов модел, май е малко по-дълга и капацитета е посочен 46 мм, вместо 40 при старата, която също се справя с 45мм, ако не е сух клон.
fbr - майстор
nikolson написа:
Опаа, хвалихме, хвалихме ножицата за клони и цената хвръкна с 50%.
Вземам си бележка, че бях един от хвалещите.
ribnikolaevi - майстор
Някой купи ли бор-короните за керамика? Доволни има ли?
Virtex - майстор
nikolson написа:
Опаа, хвалихме, хвалихме ножицата за клони и цената хвръкна с 50%. От кумова срама е някакъв нов модел, май е малко по-дълга и капацитета е посочен 46 мм, вместо 40 при старата, която също се справя с 45мм, ако не е сух клон.
Да не забравяме, че живеем в страната на тарикатите, където се вземат любителски уреди, ползват се "професионално" и се връщат за пари после. И така до безкраи.

Така че е нормално да се вдигат цените и да има разлики с Германия, хората имат разходи да покриват :)

Мнението не е насочено към някои конкретно от темата, да не се припознаете, а като цяло за манталитета на българина. Не че има много останали Ханс в Германия, и там има подобни хора, но тук е "измислена далаверата", така че е нормално да има повече истории тук.

И пак - Лидл не работят за нас да ни заливат с инструменти, правят го за пари :)
Virtex - майстор
borkata99 написа:
Само марково, никакви компромиси, правиш си го сам-лесно е!
Ето моето:
Може ли някаква информация за тръбите и дюзите - от къде, за колко и т.н. ?

Аз взех някакви noname от ebay уж за цветя само, но и за там не стават. А става дума за "вилни" истории и не ми се налива огромна сума за специализирани продукти :)
mitko64 - майстор
При ножицата за клони едва ли има някаква мистерия. Толкова си е и в Германия, като сложиш доставката, даже и по- скъпо http://www.lidl.de/de/florabest-alu-astschere/p218441 . Иначе действително е поскъпнала, по спомени когато я купувах(преди 2 или 3 години) беше към 20 лв. Иначе тайванско производство, много здрава, но горя и и се стопиха дръжките и се отвърна острието. После купих друг модеол, но не съм най доволен.
fore - майстор
Митко, отдолу под тази ножица която не е с телескоп и е друг модел, стои телескопната с човка на Гарга, която пускаха последно и струва 10Е. Така че тази е някаква нова и е с нова цена.

Разликата в цените за Немският пазар идва от много фактори, като поръчани бройки, транспортни разходи, стандарт на живот и тнт. Тук се зареждат по малко бройки на по висока цена, и отделно цените на всичко скачат, което оскъпява и транспорта и всичко свързано със стоката до нейната продажба.

Далаверата, е измислена отдавна на Запад, ние само копираме. Разликата е че на Запад след като са измислили далаверата са измислили как да се борят с нея и тя не вирее там. Имат закони и ги спазват, а имат и добри доходи, и далаверата сама изчезва.
Кажи речи ние нищо не сме измислили, дори и това.

------------
Някоя от тези вериги/шини става ли за Лидлската ел. резачка ??? Мисля че има за нея тук консуматив.

http://mina-parts.com/categories.php?CategoryID=73


Какво точно значи Байпасна ножица и коя е по удачна за асмалъка - тази за Клони или Байпасната ? От тия двата вида малки ножици дето ги пускат ?

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: