Нека намерим най-тънките цени.
bagera1 - специалист
спира ударът и става бормашина :lol: :axe:
jekasus - майстор
agj написа:
За този ли с махащият патронник става въпрос
Не, за винтоверт 12В.
agj написа:
Какво означава - "Със стопудар за пробиване в метал и дърво"
Добър превод от шопски :lol:
bagera1 написа:
спира ударът и става бормашина
agj - майстор
bagera1 написа:
спира ударът и става бормашина :lol: :axe:
А заслужава ли си инвестицията?Става ли за къртени на бетон или просто е по мощна ударна бормашина ?
jekasus - майстор
agj написа:
А заслужава ли си инвестицията?
Аз го тормозя година и половина, или някъде там :-D Зверски, доста обекти избуха. Само недей да бъркаш лепило със него, ще замине набързо съединителя...
agj - майстор
jekasus написа:
agj написа:
А заслужава ли си инвестицията?
Аз го тормозя година и половина, или някъде там :-D Зверски, доста обекти избуха. Само недей да бъркаш лепило със него, ще замине набързо съединителя...
Изображение
Мерси, за инфото !Утре се запътвам към Лидл за да го купя ,че ще имам нужда от такъв инструмент!
jekasus - майстор
Зависи за какво ти трябва - за сериозно къртене на бетон и профи марки от този клас не стават, идват прекалено слаби. За някоя дупка в бетон, сваляне на фаянс, мазилки си върши добре работа, пък и имаш 30 дена да върнеш машинката :-D
monster18 - специалист
Колеги от 23,02 четвъртък пускат дисков шлайф на снимката е доста качествена машина която не съм виждал до сега в нашите лидъли дали знаете нещо повече за нея ?
etconev - специалист
branco4007 написа:
Я да попитам някой знае ли кога пускат машината за рязане на плочки, май миналата година по това време беше?И дали някой има отзиви за нея?

Аз не можах да изчакам парксайдската и докато си търсех в нета попаднах на тази https://bauhaus.bg/mashina-za-ryazane-n ... s-H-FS-618. Поръчах си я, пробвах я и работи много добре. Другият плюс, въпреки, че съм фен на парксайд е, че има 5 г. гаранция.
dido uzunov - специалист
monster18 написа:
Колеги от 23,02 четвъртък пускат дисков шлайф на снимката е доста качествена машина която не съм виждал до сега в нашите лидъли дали знаете нещо повече за нея ?
Имам 140W шмиргел. Изобщо не понася натоварване-малко като го натиснеш и спира. Дисковия шлайф е хубав инструмент, но точно този ми се вижда слабичък.
presar - специалист
Някой успяли да купи Къртача,защото аз неуспях всичко свършило

Изображение

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: