Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
cholev написа:
Ваште преходници как са.
Има лек луфт в главата на перфораторчето, самия накрайник също има луфт - бургията играе в него, но не изкача :-D
Не ми се налага да правя красиви, перфектни дупки, така че не ми пука за луфта :-D
nikolson - майстор
В Ташев ще има тридневна промоция на инструменти. Има интересни неща, някой може да прежали лидълския синдром. :lol:
kozl - майстор
Аз от там имам едно ел.отверче, което е за 100-ина лева и гола вода в сравнение с това от снимките по-горе. Пак е чайник, ама с марка Блекенддекер. Въртящия момент е като за детска итрачка, но оста може да се извърта в крайно габаритно положение на уреда, така че да застава перпендикулярно на ъглова стена в мебелни конструкции. По този начин могат да се навиват винтове в ъглите на сглобката, без да се налага винта да влиза под ъгъл различен от перпендикулярния, поради ограничение от габарита на инструмента.
Добре замислено и зле изпълнено.
cholev - майстор
jekasus написа:
cholev написа:
Ваште преходници как са.
Има лек луфт в главата на перфораторчето, самия накрайник също има луфт - бургията играе в него, но не изкача :-D
Не ми се налага да правя красиви, перфектни дупки, така че не ми пука за луфта :-D
Както е казал Чехов 'красотата ще спаси света' :razz:
Аз вчера потествах още.
Бетоновите бургии са ОК.
След това се сетих, че към перфоратора 1050 и 1500 имаше патронници с SDS+ опашки. Рекох да пробвам какво ще стане с тях. 1050 го имам от 5години и досега не ми беше идвало на ум да вадя този патронник и да го пробвам с бургия с метал, ама сега се амбицирах, а и аку перфоратора ще да е удобен и за тази цел. Едно е да вадиш кютук перфоратор да пробиваш метал(некои колеги да не посочвам кои, дето обичат по тежки машини, може и за сглобяване на мебели да го ползват :-D ), друго машинка 1.5кила
Пробвам бързостягащата от 1050 с аку-то. Същия к.р- бие като и преходника. Пробвам с тази от 1500- тя е от класическия тип с ключ. От 1.5мм до 13мм. С нея идеално - никакво биене. Така, че има с какво да се пробива и метал ако се наложи
XpacTa - специалист
kdobrev написа:
О днес до 12 има инверторен електрожен 80A за 170лв. Гледах ревюта на 80A - за малки неща казват, че става. Взех един - имаха още 3 в Ринг мола.
В Бриколаж са пуснали уж 120А за 179 лева - мисля че е по-добра оферта. Изглежда като този модел:
http://www.raider.bg/c/invertorni-elekt ... -iw18-1111
jekasus - майстор
cholev написа:
Както е казал Чехов 'красотата ще спаси света'
Достоевский. :-D
itev - специалист
XpacTa написа:
kdobrev написа:
О днес до 12 има инверторен електрожен 80A за 170лв. Гледах ревюта на 80A - за малки неща казват, че става. Взех един - имаха още 3 в Ринг мола.
В Бриколаж са пуснали уж 120А за 179 лева - мисля че е по-добра оферта. Изглежда като този модел:
http://www.raider.bg/c/invertorni-elekt ... -iw18-1111
В Практикер има Райдер до 200А за 279лв.
profesionalist_wood - майстор
kdobrev написа:
О днес до 12 има инверторен електрожен 80A за 170лв. Гледах ревюта на 80A - за малки неща казват, че става. Взех един - имаха още 3 в Ринг мола.
Тия нормални ли са? Те има в Алиекспреса за 200 лв 180 ампера с фрий шипинг
XpacTa - специалист
profesionalist_wood написа:
Тия нормални ли са? Те има в Алиекспреса за 200 лв 180 ампера с фрий шипинг
Чакай сега - тоя в Lidl сега е намален - иначе беше 230 лева. Реално единственото му предимство е добрата гаранционна политика.
plamen6703 - майстор
XpacTa написа:
profesionalist_wood написа:
Тия нормални ли са? Те има в Алиекспреса за 200 лв 180 ампера с фрий шипинг
Чакай сега - тоя в Lidl сега е намален - иначе беше 230 лева. Реално единственото му предимство е добрата гаранционна политика.
За мен добро съотношение на цена и качество за инверторен електрожен в ниският ценови клас е това http://www.argo-market.com/Products/Details/1278 добавям към него и отличен сервиз за гаранционно и следгаранционно обслужване.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: