Нека намерим най-тънките цени.
etconev - специалист
Този http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01300%20A1 къртач пускали ли са го някога и на каква цена?
presar - специалист
Вчера взех това за 22 лв.

Изображение
wscientist - специалист
etconev написа:
Този http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01300%20A1 къртач пускали ли са го някога и на каква цена?
Да, пускаха го. Може би преди 5-6 месеца, не помня точно. Беше 200лв, ако не ме лъже паметта.
jekasus - майстор
wscientist написа:
Беше 200лв, ако не ме лъже паметта.
Аз пък помня 230 лв.
Ronin - специалист
Виж в оффроуд форума съм сложил схемичка и снимка с елементарна преработка ,да тръгва само в режим мотор след спиране на тока.За зарядното за акумулатор имам предвид
profesionalist_wood - майстор
israeli написа:
profesionalist_wood написа:
presar написа:

От aliexpress няма ли да има МИТО и ДДС ?
Щом комшията получи телефон от Китай за 180 долара....без митница. Значи може. Скоро ще вадя карта от ОББ за да си пазарувам оттам
Ако на на комшията телефона е дошъл от Китай, то той е минал между капките и се е отървал от Митница. Този кютюк няма как да мине без да му тряснат 20% ДДС + 12лв (такса да те представя пощата пред Митницата) +3,50 такса обработка.
Ако го поръчаш от Европа, няма да мине през Митницата, ама и доставката ще е съответно по висока.
Не помня дали без мито беше до 40 долара...някой да ме светне :?
jekasus - майстор
profesionalist_wood написа:
до 40 долара
Май 30 долара, DHL винаги минават през митница, то куриера така ми каза - като поръчваш, гледай да не е през нас :-D
themask - специалист
Всичко, което съм поръчвал от Китай, е идвало в пощата с цена 5-6 долара или като подарък. Винаги можеш да пишеш на продавача и да питаш какво пишат на пакета.
bulhomes2 - майстор
Не давай такива категорични акъли! За явно по-скъпи пратки, нищо че пише $15 митницата си ги спира и те разследва. Случи ми се с един прожекционен апарат над $500 преди около 6 години.
themask - специалист
Ааа, акъли не давам [-X
Само споделих опита си. А естествено, че ако дойде половин контейнер за 3 долара, няма как да не е подозрително :)

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: