Нека намерим най-тънките цени.
agj - майстор
presar написа:
Някой успяли да купи Къртача,защото аз неуспях всичко свършило

Изображение
Как да успееш след като са пускали по 10 бр.в магазин.Поне в нашия са били само 10 и са свършили веднага- така ми казаха магазинерите.И аз не успях да купя :x
jekasus - майстор
Утре ще погледна в нашия дали има.
tntcom - специалист
Аз следобеда като минавах за пържоли видях че нямаше перфоратор. Този май е със фасон да обира от вибрациите. Ако някой се е сдобил сигурно ще даде отзиви тук.
На ъглошлайфа сложих от онези кръглите дискове с велкро шкуртка и така го ползувам като дисков шлайф. :supz:
jekasus - майстор
И в Добрич няма.
tntcom - специалист
Някой да се сеща кога пускат онези подпорни стойки за кола и крокодилският крик?
Скоро ги пускаха във Франция и Италия, предполага всеки момент ще се появят и тук.
Георги Иванов(алцек) - специалист
presar написа:
Някой успяли да купи Къртача,защото аз неуспях всичко свършило

Изображение
Изчакай ден-два и потърси в OLX ,но с друга цена.Хиените дебнат и са първи пред магазините.
presar - специалист
Георги Иванов(алцек) написа:
presar написа:
Някой успяли да купи Къртача,защото аз неуспях всичко свършило

Изображение
Изчакай ден-два и потърси в OLX ,но с друга цена.Хиените дебнат и са първи пред магазините.
Звънях на Hotline - LIDL бил се изчерпал.
tntcom - специалист
Почнаха се циганиите. Първо беше стартовата батерия сега и този перфоратор, аку флекса дори изобщо не го и предложиха.... :проба:
Верига с магазини по цяла Европа и сигурно само България е това дереже :rolleyes: .
Кой ги прави тези схеми за България :axe:
klomo - специалист
Поръчват се определени бройки за цялата им верига. Тръгват от магазините в Западна Европа и към Източна. Понякога не остават за всички. Българският пазар е незначителен.
Българите са втора ръка хора. Народ, който купува използвани пералните, колите, дрехите от Западна Европа не може да има самочувствие или да изисква. Както казват на битака"българите не са плащачи".

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: