Нека намерим най-тънките цени.
profesionalist_wood - майстор
Chefo77 написа:
И какви части ще си поръчаш? Вземи си още един като искаш да имаш резерви ...
Нали имаш гаранция?
Все се увъртам хем да не давам хем да печеля :-D Не знам дали има смисъл на Макита да си взема..... :? Ух как ги премислям. Като реша ще кажа

http://www.onlinemashini.bg/taker-pnevm ... 50mm-/6612
Chefo77 - майстор
На Макита си заслужава, ако ще го ползваш сериозно. За 5 пирона на месец не ти трябва Макитата.
joroantonov - специалист
Добре а този такер пневматичния който го пускаха на Парксайд има ли взаимозаменяемост със части от Бош? Има ли резервни части в Бушона? Ремонтирал ли е някой пневматичен такер от коментиралите тук??[/quote]
Моя е електрическия с куците скоби :-D . Кове си доволно добре за моите нужди, въпреки че му изпадна нещо в карантиите и лопа вътре. Иначе съм недоволен от цените на Novus - над два пъти по-скъпи от Bosch, но в Киров такива скоби нема :-D може да ми поръчат за след месец :lol:
ralev - специалист
Aз пък съм супер доволен от Novus дори имам 2бр. J 165 EAD
profesionalist_wood - майстор
Купих Парсайда. Дори си взех 5-6 пакета пирони и скоби. :-D Сега да чукам на дърво че няма да се развали....
Остава да разкарам взетия назаем компресор. Ще си подбера читав за 300-400 лв. Чел съм че не трябва да се работи под кота нула. Мислех си за един обект на който ще цифкам ламперия дали няма да е проблем да работя на кота корниз и да го оставя на съхранение за няколко месеца на тавана въпреки температурните разлики?
hakama - специалист
Лидл пускат ли мултицет?
Търся си нещо за около 20лв, като за лаик :)
profesionalist_wood - майстор
hakama написа:
Лидл пускат ли мултицет?
Търся си нещо за около 20лв, като за лаик :)
Преди време ги пускаха. Имам един ,добър е. Има в комплект батерии
agj - майстор
hakama написа:
Лидл пускат ли мултицет?
Търся си нещо за около 20лв, като за лаик :)
Пускаха преди , но бяха по скъпи от 20лв.
resistbody - майстор
agj написа:
hakama написа:
Лидл пускат ли мултицет?
Търся си нещо за около 20лв, като за лаик :)
Пускаха преди , но бяха по скъпи от 20лв.
Да, дискутирано е и преди.
Скъп е, за тея пари и по-малко има много по-добри по магазините за такава техника ;)
Няма какво да чакаш лидера, бягай към най-близкия магазин, ама да не е бакалия ;)
cholev - майстор
В центъра Перник днес имаше мултицети за 26лв . Добри са и точни. Старите два от по добрите магазини ги изхвърлих в коша :-D

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: