Нека намерим най-тънките цени.
yasmania - напреднал
Ем к`o, не изглежда зле малката машинка ;) Може да я пробвам в тестовия период, така или иначе им върнах големия 20V и продължавам да имам нужда от нещо с Li-Ion.
gnt69 написа:
Обикновенно ги пускат след 1-2 седмици в България. Или изчакай или купи подобно от Бг друга марка. :partyman:
Оглеждайки останалите предложения на маркови и не-маркови, основно Китайски представители на този клас, за съизмерима цена батерията е до 1,3- 1,5, зарежда се за 3- 6 часа, и нямат куфар. Това в най- най - общи линии.
Ако някой търси прахосмукачки от 83 лв. снощи имаше цял палет в Пловдив, срещу стадион Хр.Ботев
Имаше и ръчни циркуляри и оберфрези.
nikolov333 - майстор
Циркулярите на каква цена са..?
pgt - специалист
Айде следващата седмица още от понеделник инструменти. Някой май питаше за шлайф, та ето пускат го, аз се чудя още да ли да заприходя един, че си имам малък ама този е с реглаж на оборотите. Този вид пускан ли е преди?
jekasus - майстор
Пускан преди, май и аз ще лапна един.
Малката прахосмучка, дето изтървах в Добрич, ми купиха във Варна.
Бързия преглед я одобри, ще я видим с фрезата за канали и жирафа за шпакловки, като си имам и циклон направен от пътен конус и кофа от шитрок.
cat - специалист
Аз питах ще отнеса 2 бройки, реглажа на оборотите ми е добре дошъл понеже ми трябват главно за шлайфане .
jekasus - майстор
cat написа:
Аз питах
Аз имам кратко време за шлайфане на плочки, до 5 минути(даже е много).
За по-дълго време ползване на регулатор, този шлайф надали ще издържи, така че или по-добър шлайф или по-добър отделен регулатор.
fore - майстор
Какво беше - износваше втулката в редуктора. Не беше с лагер.
Незнам мотора дали не прегрява.
Аз ползвам шлайф машина - флекс на Райдер с реглаж и удобна ръкохватка за целите. Полирам и изкарвам деруги от коли и пиля разни дървени плоскости.
cat - специалист
Оправям си лодката на пролет гладките части си ги шлайфам с виброшлайф с прахосмукачката няма проблем но там където има ръбчета трябва флекс , та от праха на самия стъкломат много заминават флексчетата понеже мата си шлайфа и ги износва от вътре а смолата се топи и залепва и става мазало а Лидл подменят и ще си взема от тях .
etconev - специалист
Аз също ще се обзаведа с един шлайф, но на брошурата не мога да видя кой модел точно е. Гледам в нето, че има PWS 125 А1, В2 и С3. Някой знае ли точно този модел кой е и каква е разликата между тях?

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: