Нека намерим най-тънките цени.
resistbody - майстор
Гост написа:
Virtex написа:
sstefanov написа:
И това стои на страница 572!
Едитнах мнението, ако има желание за нова тема - моля да се сподели. Целта е да се запази полезна дискусията. Приемам предложения :)
Направете нова тема.
Поне научете нещо полезно от другите форуми. Например- bg-mamma . Там като навърти темата 50 страници- отварят нова тема, в началото на която има линк към старата.
какво по- просто от това?
И за да не съм офтопик- чакам за телоподаващия заваръчен апарат.
Някой има ли информация кога да го очакваме?
Имай предвид, че това е gasless flux-core Mig, т.е. без газ, 90А макс на 10%пва 1мин работиш 9 почиваш. Заварките като цяло се добложават като качество до електрожен, пак се изчуква шлака но е по-лесно. Телра е доста по скъпа. До 2 седмици ще пристигне моя от Англия който може с гас и без гас и ще пробвам тая тел дето си е на него безгазовата. Щом има описание на български скоро ще го пуснат, цената ще е 200-250 според мен.
Гост - специалист
Благодаря за разяснението, resistbody.
Все пак както е с тел- използвайки по- тънка предполагам, че ще може да се заваряват тънки ламарини. Имам самоделен електрожен, правен преди 40 години и с него заварявам дебели железа, но за тънко- не е подходящ.
Все пак- като го пуснат- ще го купя и ще го пробвам. В европейските лидъли е 100 евро. Значи тук- ще е 250-260 лв.

Дай повече информация за този, който си поръчал от Англия. Ако може и линк- ще е супер.
Virtex - майстор
Поради натрупването на много мнения, темата стана огромна и затова се отваря нова.

Моля да продължите дискусията в новата тема :


Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: