• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 126
Нека намерим най-тънките цени.
nikolson - майстор
Цената е шест, ама пише заложна къща. Да не са и взели душичката. :-D
EDI - майстор
Ми не знам, на вид добре изглежда.Най-добре е да се пробва на място, който е от Пловдив може да пробва.
estorm - специалист
lov написа:
estorm написа:
Няма да спорим трифазен кабел опънат на обекта дето повечето ходят с гуменки си е просто абсурд. Лично видях как човек стъпи на кабел за бетонарка отдолу арматурка проби и кабела и кеца му. За 220 прилично подскочи. Няма смисъл да разсъждаваме повече
Май само си слушал митове и легенди как се работи на ингилизки обекти. Повярвай ми ако на третото нарушение за липса на предпазни средства. А това са каска,очила,ръкавици,предпазен колан и нарочно оставих за последно защитени чепици си освен волидната глоба си аут от занаята ьа доста дълъг период от време. Да не казвам завинаги защото си чужденец все пак.
Още ме напушва на смях кат се сетя
за един такъв като тебе дето се опитваше да ми обяснява как неговия приятел бил голямата работа в Лондон и всяка сутрин си пиел кафето в Хародс преди да идели на строежа.
Май нещо ме обърка с друг. Откъде остана с впечатлението, че съм бил в Англия?
Или, че имам нещо общо с ингилизко? Ако не броим, че пазарувам оттам де :lol:
Пък и още като споменах за кецовете трябваше да включиш къде е бил обекта. Сега ще кажеш, че и в Бг вече ходят с метални бомбета и каски. А дали, ама надали :-D
Разкажи, че стана интересно.
lov - майстор
estorm написа:
За пръв път виждам нещо за самоубийци
http://olx.bg/krtach-nov-trifazen-sila- ... -i50876313
Даже са написали в описанието нещо много вярно
'Трифазният мотор осигурява базпроблемна експлоатация до живот.'
Чак не мога да повярвам че някой производител ще накара хората да опъват кабели с трифазен ток из обекта за да къртят насам натам. Трябва да е от Китай. Сигурна мярка против прираста.
Представям си ако го мернат на строеж в Англия.Сигурно ще отцепят района :lol:
Темата е за друго така че да не я пълним повече със спам. Но това последното да не би да го е писал някой друг. Когато изказваш някакво мнение за нещо и някъде си друг път бъди конкретен щото пак опираме до градски митове и легенди.
А мненията за самоубиците и техниката си я запази за себе си. На мен не ми е интересна. Просто се опитах малко да те ограмотя но явно не разбираш от добри намерения
estorm - специалист
ПРЕДСТАВЯМ си те що за човек си. Сега как мислиш - познавам ли те и имам ли нещо общо с тебе?
И в Англия по обектите точно заради безопасността използват по ниското напрежение. Затова посочих тази страна а не друга. Или мислиш го правят от кеф да са различни?

И прочети това ако ще се хващаш за кабелите.

It's not the Electrical Regs SB, it is in the Health and Safety at Work Act (HSAW) in the section that descibes the specific regulations for Construction sites and other hazardous locations. There are also a few paragraphs that deal with this thorny issue in the Electricity at Work Regulations (EWR)and the Management of Health and Safety at Work Regulations Acts(MHSWR)
KingLin - майстор
алцек написа:
http://olx.bg/oberfreza-worx-wu-600-1-1500w-i50254615
Тази фреза заслужава ли си парите? Гледам има и цанга 12 мм което май е плюс според моите начинаещи разбирания. Влизах и в сайта им и видях че има всяка една резервна част да се предлага от болт до корпус. Че аз още се оглеждам за нещо хубаво на добра цена...
EDI - майстор
Заслужава си.Човека продава и малката и голямата.Води се профи серия, но си е много добър китаец, дето се вика.
griffin - майстор
Edi ще се озориш после с фрезерите за тоя WORKS в фрезерите с инчова опашка са много по евтини и бая повече в ебей :), а тоя зелен убавец е само с 8 и 12 цанги
EDI - майстор
А, аз няма да си вземам, колегата понеже пита.Аз въпроса за избора метрична/инчова цанга вече съм го решил. :lol: При вносителя предполагам може и да се намерят инчови цанги ако се настоява.Има за България някакъв вносител, имат и сайт.
lov - майстор
estorm написа:
ПРЕДСТАВЯМ си те що за човек си. Сега как мислиш - познавам ли те и имам ли нещо общо с тебе?
И в Англия по обектите точно заради безопасността използват по ниското напрежение. Затова посочих тази страна а не друга. Или мислиш го правят от кеф да са различни?

И прочети това ако ще се хващаш за кабелите.

It's not the Electrical Regs SB, it is in the Health and Safety at Work Act (HSAW) in the section that descibes the specific regulations for Construction sites and other hazardous locations. There are also a few paragraphs that deal with this thorny issue in the Electricity at Work Regulations (EWR)and the Management of Health and Safety at Work Regulations Acts(MHSWR)
Мислех повече да на спамя в темата но не се сдържам.
Колега поспри се малко. Чужди езици не владея, никога не съм писал наряди, предписания или инструктажи по БОТ. Никога не съм опъвал кабели щото то туй тока страшна и опасна работа. От наше село по далеко не съм оДил. С четвърто отделение съм. За това повече оставам пас по темата.

Моля модераторите да затрият спама.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 126

Тема "Добри попадения в OLX - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: