Нека намерим най-тънките цени.
bimbaeco - майстор
Тезгяхът е хубав, но ми е много далече.
Същият човек продава интересна ръчна колонна бормашина.
kuger - майстор
Имам същата бормашина, но парите, къде и търси ми се виждат доста.
Същия тезгях, но без винтовете на стягите ми го предлагаха, отказах го.
wanderer - специалист
няма правда на тоя свят.... аз пък имам само винтовете :-D
profesionalist_wood - майстор
Идеални са за някой който живее във Видин. Ама за отиване и връщане от София ще ми излезе 200-300 лв само транспорта :? Пък ако някой има намерение да работи с машини както каза един американец,той няма да си купи нещо на по 50+ години....а направо ще си купи ново и веднага да работи с тях. :-D
resistbody - майстор
profesionalist_wood написа:
Идеални са за някой който живее във Видин. Ама за отиване и връщане от София ще ми излезе 200-300 лв само транспорта :? Пък ако някой има намерение да работи с машини както каза един американец,той няма да си купи нещо на по 50+ години....а направо ще си купи ново и веднага да работи с тях. :-D
Май с камиона от аватара ще ходиш да ги взимаш :p
mitko64 - майстор
Сдобих се със същата Б12 и я прекарах от Лом до София с Opel Astra G, даже побра доста друг багаж. Само че се наложи да я разглобя- основата и тялото в багажника, а двигателя,менгемето и колоната сложих от двете страни зад предните седалки. Цената на тази в обявата си е нормална, поне е с менгеме, но не виждан някаква далавера.
profesionalist_wood - майстор
resistbody написа:
profesionalist_wood написа:
Идеални са за някой който живее във Видин. Ама за отиване и връщане от София ще ми излезе 200-300 лв само транспорта :? Пък ако някой има намерение да работи с машини както каза един американец,той няма да си купи нещо на по 50+ години....а направо ще си купи ново и веднага да работи с тях. :-D
Май с камиона от аватара ще ходиш да ги взимаш :p
с микробус съм бре :-D :-D mercedes 207d

mitko64 написа:
Сдобих се със същата Б12 и я прекарах от Лом до София с Opel Astra G, даже побра доста друг багаж. Само че се наложи да я разглобя- основата и тялото в багажника, а двигателя,менгемето и колоната сложих от двете страни зад предните седалки. Цената на тази в обявата си е нормална, поне е с менгеме, но не виждан някаква далавера.

От Лом!? Е досега изби ли си парите машинката? Тая толкова тежи че....си схванах гърба за дълго...
$64EN - специалист
Има оферта за циклони, на някой ако му трябва:
https://www.olx.bg/ad/tsiklon-tsentrobe ... 5nvXc.html
EDI - майстор
Добре изглежда, а и цената е добра.
pgt - специалист
При китайците е още по-добра :lol: , стига да ти се чака :wink:

Тема "Добри попадения в OLX - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: