Нека намерим най-тънките цени.
brum - майстор
Факт е, че са полудели! Гледам - 998 бройки. Викам си - няма да бърза. 30 минути след отварянето - нямаше нито една. Харесвам от друго място - с половин долар по-скъпо. Докато стигна до поръчка свършиха. На 3ят път вече се вредих :) .

Аз завлекох разни работи :) .
SSR - 40А и 2А
IP камери
зарядни разни на 5V
power bank
поялник-помпа за припой
малък манометър

Неща дето все бяха намалени реално. Не фиктивно като някой други :) .
KingLin - майстор
От тоя линк:
http://www.tinydeal.com/led-light-bulbs ... rrency=EUR
на 11.11 си поръчах малко лед крушки на цена 2.55 евра. Днес влизам пак да разгледам цената е 2.51. А сега кажете кви са тия намаления че аз не вдявам. :finga:
nikolson - майстор
KingLin написа:
От тоя линк:
http://www.tinydeal.com/led-light-bulbs ... rrency=EUR
на 11.11 си поръчах малко лед крушки на цена 2.55 евра. Днес влизам пак да разгледам цената е 2.51. А сега кажете кви са тия намаления че аз не вдявам. :finga:
nikolson написа:
Аз съм си наложил да не пазарувам при тези истерии, защото има опасност от купуване на ненужни глупости. Гледах, има много добри цени, но чак уникални...Но аз и не съм критерий, защото не обичам много пазаруването.
:-D :-D :-D
KingLin - майстор
Така де ама да ми обявяват една цена че била намалена и само след 1 седмица същото нещо да е с по-ниска цена която вече не е в промоция нали се сещаш че там повече нищо няма да си поръчам... Та поста ми беше един вид апел с пример.
MIRO_073 - майстор
brum написа:
Е, къде са 55лв, къде са 77лв :) . На 11.11 тая камера е на 30 долара.
Да бе. То и сега е 30$

http://www.aliexpress.com/item/1Set-IP- ... 91736.html
brum - майстор
Е да, ама само там е толкова. Предполагам имат много бройки. Преди това бяха 40+ (щото съм ги търсил и реших да чакам 11.11), на другите места пак са 40+. Та - аз съм доволен :) .
hidrazin - майстор
Има още една седмица до 11.11. Да не кажете че тази година съм закъснял с напомнянето... :-D
Има доста интересни неща на сносни цени. Аз например си харесах това:

SMD 2835 AC 220V led strip flexible light ,60leds/m Waterproof

Няма нужда от драйвер, водоустойчива и на цена по-ниска от 10 кинта за метър. Мисля че е доста добре като цена за водоустойчива лента.
Е, не съм си харесал само това де...
:partyman:
kabel96 - специалист
Джак Ма, основателят и изпълнителен директор на Аlibaba Group Holding Ltd., отново си върна позицията на най-богатия човек в Азия, в края на миналия месец.



„Най-лошите хора, на които можеш да служиш са бедните. Ако им дадеш нещо безплатно, те смятат, че това е капан. Ако им кажеш, че това е малка инвестиция, ще кажат, че няма да изкарат достатъчно. Ако им кажеш да инвестират повече, ще кажат, че нямат пари.

Накарайте ги да опитат нещо ново, ще кажат, че нямат опит. Кажете им, че това е традиционен бизнес и те ще кажат, че е трудно да се прави. Ако им кажете, че това е нов бизнес модел, ще кажат, че е пирамида. Ако им кажете да си направят магазин, ще отговорят, че нямат достатъчно свобода. Кажете им да стартират нов бизнес, ще ви отговорят, че нямат нужната експертиза.

Те обаче, имат нещо общо – обичат да питат Google, да питат приятелите си, които са толкова обезсърчени, колкото тях. Те мислят повече от професор в университет и правят по-малко от слепец. Ако ги питате какво могат да правят, то те няма да могат да ви отговорят на този въпрос“.
prascho - майстор
В действителност средната класа мисли точно по-противоположен начин спрямо мисленето на богатите :). Спор няма. Затова важи правилото 90/10 :).
XpacTa - специалист
Почва след един час - в десет наше време.

Тема "Ежегоден шопинг фестивал" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: