Нека намерим най-тънките цени.
hidrazin - майстор
Преди малко повече от час завърши ежегодния шопинг фестивал в AliExpress. Я да видим сега някой дали успя да се облажи от там. :-D
Голямо ровене падна и очите ми заприличаха на чинийки за кафе (толкова големи). :lol: Имаше и интересни неща за почти без пари като това отдолу, ама не ми трябваше телефон или "таблетка". Други неща си накупих.

Изображение

:partyman:
stan73 - майстор
Е можеше да пишеш преди да завърши, така само ни дразниш...
nikolson - майстор
Те от няколко дни пишат и говорят за това. Даже пуснаха имената на други китайски онлайн магазини, които са отговорили със свои промоции.
hidrazin - майстор
Е. надейте да съжалявате толкова. Такива цени като на снимката имаше само на FLASH покупки. Там докато успееш на натиснеш копчето и бройките са изчезнали. :lol: Пък и на такива изгодни цени обикновено се пускаха само по 10 бройки. На всеки час по 4 модела телефони или таблети в продължение на 24 часа. И за другите артикули беше така.
От тези които представляваха някакъв интерес за мен, успях да се включа само на две такива FLASH покупки.
Иначе пък през тези 24 часа имаше голямо количество стоки намалени с 50 и повече процента. Но и там си имаше заигравки. Трябва много да внимаваш. И при тях тези 50% са много относителни. Стока с 50% намаление на "промоция", понякога може да я намериш в друг магазин на същата цена или с незначителна разлика. Нещо като нашите магазини с фалшивите промоции. :-D
И наистина направо се шашнах. За секунди изчезваха такива боклуци, каквито нормален човек никога не би си купил. :? Явно е имало и доста хора купуващи само за спорта.
:partyman:
resistbody - майстор
Поразгледах вчера, но реших да не се поддавам :D а и имах 77ст. в картата :D:D:D А и не си харесах нищо...
brum - майстор
Аз пък изхарчих 160 долара. Накупих си фрезери за CNC Router-а и телефон. Едни 15-20 долара спестих :) . За Flash офертите не съм се и пробвал да се вредя, щото знам к'во се случва там и не ми е по силите да нацъкам толкова бързо.
Gnus - специалист
А аз уча децата когато единият получи нещо, а няма за другия, да не му казва, за да не го дразни.
bulhomes2 - майстор
Бе казвайте по-навреме за тия работи бе!
hidrazin - майстор
Е ами аз направо изключих. Покрай мен колегите всички знаеха. В тъпия фейс също го пише. То и аз разбрах в последния момент и "потънах" в ровене, търсене и сравняване. Пък като почна, даже може да видите че от 10-ти вечерта нищо не съм писал във форума от 10-ти вечерта. :-D
:partyman:
hidrazin - майстор
bulhomes2 написа:
Бе казвайте по-навреме за тия работи бе!
Е тая година казвам по-навреме - до 11-ти ноември има почти седмица. :-D
:partyman:

Тема "Ежегоден шопинг фестивал" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: