• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Нека намерим най-тънките цени.
VLADO66 - майстор
Като ви е шубе,Хидрата го е казал-виртуална карта заредена със сума приблизителна или точна на покупката.
silent - майстор
sstefanov написа:
Колега silent, Aliexpress въобще не прилича на ebay, най-малкото защото няма наддаване. Това е платформата за търговия на дребно на Alibaba, която още си съществува и търговците в Alibaba са същите, които продават и в Aliexpress.
Всеки си има собствено мнение и собствен задник...не ми се спори за глупости....гледай колега същественото а не подробностите...ибей, алиексрес, амазон, олх са платформи посредник....деал, тини, панда емаг са електронни магазини....
Hoвoceлckи - майстор
Някой пазарувал ли е тези дни от там? Нещо не ми приема картите - били изтекли. Като говоря с банките казват - няма проблем :?
vsm - напреднал
Няма проблеми, моята е VISA и нямам проблеми.
Даже чакам поръчки две в момента.
torbalan - Дървен философ
Почти постоянно поръчвам дреболии...

С картата проблеми няма. Днес при едно плащане - два пъти ми каза, че не може да плати, на третия път мина.

Гледам в интернет банкирането - блокирани са ми суми, като за три плащания. Ако до утре не се е оправило, ще им пиша да видя какво ще кажат. Но това е първия случай на проблем, а пазарувам от доста години.

Проблеми има с гаранцията. Изгоря таблет - месец натам, месец насам, известно време престой там и детето три месеца стоя без таблет. Хубавото е, че вече цените на таблетите паднаха...

Изгоря ми лаптоп, върнах го - иска да платя 38 долара, за да му сменят дъното. Отказа да мине за гаранционно... Още се чудя какво да правя.

За това вече съм решил - само дреболии, с които каквото и да се случи, да не ме е яд...
torbalan - Дървен философ
Hoвoceлckи написа:
Някой пазарувал ли е тези дни от там? Нещо не ми приема картите - били изтекли. Като говоря с банките казват - няма проблем :?
Виж какво писах по-горе :)
torbalan - Дървен философ
vsm написа:
Няма проблеми, моята е VISA и нямам проблеми.
Даже чакам поръчки две в момента.
Днес точно с виза имах проблем...
4799inpl64 - специалист
torbalan написа:
vsm написа:
Няма проблеми, моята е VISA и нямам проблеми.
Даже чакам поръчки две в момента.
Днес точно с виза имах проблем...
Миналата седмица с виртуална виза си беше ок
gnt69 - майстор
Току що с мастеркард без проблем от раз. :partyman:
Чираче - майстор
Може да ме сметнете за какъвто прецените, но НИКОГА не пазарувам по интернет. Просто не се смятам за наивник, и искам всичко да видя със собствените си очи. А ако сгреша, си е за моя сметка.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Пазарувате ли от aliexpress" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: