• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Нека намерим най-тънките цени.
nikolson - майстор
Ами в по-преден пост говориш за "по-малкия GKS55+GCE", който си е съвместим с линеала им, споменаваш и Фестуул, които са пак за линеал. Имам ръчен циркуляр и не съм забелязал да ми криви.
joroantonov - специалист
Е точно това казвам - въпросния циркуляр който цитирам, се води по линеал 160 см и не може да направи 1 метър прав по конец ряз. Последно преди няколко дни рязах кухненски плот на който направи бабуна части от милиметъра, достатъчна да се наложи да го изправям с фреза за да лепне към съседния.
themask - специалист
Имам един потапящ с линеал от Лидл :) Върши работа... Но аз не мисля, че бих разчитал на ръчен циркуляр за срезове, точни до части от мм.
joroantonov - специалист
Точно за това съм ти написал че зависи какви са ти изискванията. Като работиш с материал който подлежи на обработка не е от значение милиметър или ряз на дъга, като работиш с крайно покритие, нямаш къде да маневрираш трябва да е идеално.
Chefo77 - майстор
nautilus33 написа:
Chefo77 написа:
Същият този циркуляр е на 270 в Тръпкови от месеци.
Днес май бяха пернали сайта на Емаг, 3-4 часа нямаше отваряне :lol:
Е, има и мазохисти :-D Ама, чак пък толкова много, че да се бъгне сайта от наплив...
Имах предвид да го съборят умишлено, не от наплив. Емаг нямат чак толкова добри оферти в последните 2-3 години ...
nautilus33 - майстор
И аз това се зачудих, какво точно имаш превид :)
nikolson - майстор
joroantonov написа:
Е точно това казвам - въпросния циркуляр който цитирам, се води по линеал 160 см и не може да направи 1 метър прав по конец ряз. Последно преди няколко дни рязах кухненски плот на който направи бабуна части от милиметъра, достатъчна да се наложи да го изправям с фреза за да лепне към съседния.
Може да криви от линеала, не и от циркуляра. Мога да покажа прави по конец рязове. Но линеалът не е оригинална шина и циркулярът не е потапящ.
tehnik84 - помощник
Здравейте,

Много хубава и полезна тема!
Тук мога да допълня с нещо наистина полезно, на което попаднах:
-51% за комплект накрайници и свредла MAKITA 100 части. Остават още 2 дни до края на промоцията и се надявам който има желание, да успее да се възползва.
Намерих го тук: https://bashmaistora.bg/комплект-накрай ... 49483.html

Аз съм много доволен и от куфара и като цяло Макита, като марка. :partyman:
Andri01 - майстор
Рекламааа! :) :) Ега ти качеството - левче свредлото! Кашкавала в Лидл е по-твърд! :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Случайни попадения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: