• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Никълсън, съгласен съм, че фенерът е хубав. Но, извинявай - има 5 пъти по-добри китайски фенери на 5 пъти по-ниска цена. Реално той не струва тези пари, марката го прави скъп.
И в този сайт е много скъпо, тази джаджа я намерих за под 4 000 долара :lol: Ето, ако решиш да купуваш :)

http://ammcindustries.com/products/fein ... utrunner-1
nikolson - майстор
Chefo77 написа:
И в този сайт е много скъпо, тази джаджа я намерих за под 4 000 долара :lol: Ето, ако решиш да купуваш :)

http://ammcindustries.com/products/fein ... utrunner-1
За 4000 долара не моЕ да праЙ мусака. Това е голата машина. :wink: Това от МОЯ линк прай свирки, докато хапваш мусаката, дето ти е поднесла.
EDI - майстор
ДЖЕТТООЛС пак имат отстъпка от 15% на лепилата ТАЙТБОНД.Заредили са наличности, че им липсваха доста време някои разфасовки, примерно 946 грамовите.
Николай Николов - специалист
Как е спрямо лепилата на Хенкел и Бизон? Цената е нереално висока според мен.
EDI - майстор
До сега съм работил само с ТАЙТБОНД 3 и е перфектно, доста пред ХЕНКЕЛ и БИЗОН.Не дърпа дървото, като съхне, става хем твърдо, хем еластично, не оставя петна, перфектно се обработва и шлайфа, не се разкисва във вода.Като изсъхне става кафеникаво и шевовете изобщо не си личат.Шева не се отлепя, троши се материала около него, като напънеш.Този път си купих и ТАЙТБОНД 2 да го пробвам и него.Вярно е, че е височка цената, обаче си заслужава.Аз си вземам по 946 грама, доста по-изгодно е от малките разфасовки.И нещо практично, няма начин да ти засъхне запуши дупката.Чепа отгоре е много интересно измислен, с една подвижна шпуличка.Отваряш, мажеш и после само натискаш надолу и запушва херметично.
Николай Николов - специалист
Мерси, мисля да нарпавя едно съвсем обикновено сравнение, защото повечето плюсове ги има и при обикновените лепила. Ще взема от малките разфасовки за тестовете и ще споделя резултат.

Поздрави !
mgbagera - специалист
Тези дни е имало търг в Лесотехническа Професионална Гимназия в гр.Берковица. На 28-ми също ще има до колкото разбрах.
На търга са пуснати банцизи, струг, настолни бормашини и много други инструменти за обработване на дървесина.

До колкото разбрах е имало обява в интернет но така и не я намерих.
Казаха ми че цената за участие в търга е 40лв.

Нямам идея какво е продадено на първия търг и какво е останало за втория но вероятно ще обявят списък с артикулите.
Който има желание може да се отбие и току-виж се сдобил с нещо хубаво на смешна цена :)
nautilus33 - майстор
Някой може ли да каже таз макита дали е оригинал или менте?

Изображение

Изображение
Николай Николов - специалист
Изглежда напълно оригинална според етикета. Не виждам нищо измислено или съмнително.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

Тема "Случайни попадения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: