• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Нека намерим най-тънките цени.
nautilus33 - майстор
Да, то направо си е офертище :shock:
Аз за какво казах, че сайта на емаг вече не го отварям. Щото всичко е :axe: ...
За сравнение същия циркуляр, предлаган от друг онлайн магазин

http://www.onlinemashini.bg/cirkulqr-bo ... 0-mm-/1092

Вие си правете изводите... Даже на редовна цена е по-евтин от промоцийката на еб...маг
Virtex - майстор
Явно някои върви по пътя на Амазон да предлага т.нар. 'marketplace' - платформа, която позволява други търговци да продават на техният сайт.

Защото това предложение е от фирма TOOLSYSTEMS през дадената "платформа", не е емаг-а.

Прикачен файл

gks190.png
nautilus33 - майстор
А, то това го има от няколко месеца. Но, както и да е. Важно е, че яко спекулират с цените и промоциите. То, не че има някой, който не го прави, ама...
Chefo77 - майстор
Същият този циркуляр е на 270 в Тръпкови от месеци.
Днес май бяха пернали сайта на Емаг, 3-4 часа нямаше отваряне :lol:
themask - специалист
Аз лично не се сдържах и поръчах от Амазон :) Някак 180 лева ми се сториха добре пред 270 или 343.
nautilus33 - майстор
Chefo77 написа:
Същият този циркуляр е на 270 в Тръпкови от месеци.
Днес май бяха пернали сайта на Емаг, 3-4 часа нямаше отваряне :lol:
Е, има и мазохисти :-D Ама, чак пък толкова много, че да се бъгне сайта от наплив...
Virtex - майстор
nautilus33 написа:
чак пък толкова много, че да се бъгне сайта от наплив...
Явно е имало. Сутринта, когато пускат промоциите приятел в София не можа да го достъпи, после си е ОК.

Onlinemashini и те в началото на промоцията им бяха offline за някакво време. Така че е нормално да се 'огънат' сървърите при неправилни ресурси :)
joroantonov - специалист
themask написа:
Тоест пак нищо не разбрах, ама карай :)

Тук, обаче, е Офертата! :rolleyes:

https://www.emag.bg/rychen-cirkuljar-bo ... mpid=67023

343лв!
То малко късно вече, но ти казвам че с линеал не можеш да направиш прав ряз, все някъде и някак ще изкриви. Но като цяло е около правата линия. Не случайно Фесто са с пъти по скъпи и нямат аналог който ги доближава.
nikolson - майстор
joroantonov написа:
То малко късно вече, но ти казвам че с линеал не можеш да направиш прав ряз, все някъде и някак ще изкриви. Но като цяло е около правата линия. Не случайно Фесто са с пъти по скъпи и нямат аналог който ги доближава.
joroantonov, този модел не е потапящ циркуляр.
joroantonov - специалист
nikolson написа:
joroantonov написа:
То малко късно вече, но ти казвам че с линеал не можеш да направиш прав ряз, все някъде и някак ще изкриви. Но като цяло е около правата линия. Не случайно Фесто са с пъти по скъпи и нямат аналог който ги доближава.
joroantonov, този модел не е потапящ циркуляр.
Това каква връзка има с качеството на ряза? Имам потапящ на друга фирма и той криви.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Случайни попадения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: