Нека намерим най-тънките цени.
profesionalist_wood - майстор
Не е темата просто клуб на пияниците,но ще обсъждаме за алкохол от Лидъл :roll: Аз си къркам от вкусната безалкохолна бира Аргус
atanasov2004 - специалист
В Лидъл понякога се случва да пуснат свестна серия-пратка от хубави вина :) Обаче цената не е приятна....при внимателно четене и още по внимателно опитване може да бъдете приятно изненадани от някои вина....френските не са нищо особено и са като за "втора ръка хора", но и там има приятни изненади...Обърнете внимание на вината от Австралия, Аржентина и Нова Зеландия...... Има моменти с промоция до 40-50 % и наистина може да се вземе читаво вино за 8-9 лв бутилката.....Имаше едно хубаво френско мерло 2011 година намалено на 6лв и стотинки....Много ми допадна, обаче явно и други са пробвали и на третия път вече беше свършило.... :-D
kalpev - специалист
"Безалкохолна" и "бира", хахаха! Полубременна...транссексуалност, Азис - то, детско шампанско!
Безалкохолната бира за мен лично е едно голямо недоразумение :-D
Нещо като надуваема кукла от розовите магазини - абе, уж ставала...ама не е същото :yawinkle:
LIDL от време на време пускат едно читаво уиски - алкохолно! Пак от време на време, има и добри вина през тематичните седмици (френски, италиански) - алкохолни!
EDI - майстор
От вината има много добри попадения.Обаче гледайте френските да не са произведени за ЛИДЪЛ, а да си носят оригиналния етикет.Имаше едно евтино БОРДО 2012 към 6 лева идваше, беше добро на вкус и послевкус.При първата френска промоция преди 3-4 години си подбрах 8 бутилки с оригиналните етикети, не попаднах на боклук.Аржентина и Чили имат хубави вина.От чилийските препоръчвам ГАТО НЕГРО, от аржентинските АРДЖЕНТУМ.Сигурно има и други добри, ама не съм ги опитвал.За испанските нищо не знам, не съм си купувал до сега.
stiv1961 - майстор
kalpev написа:
"Безалкохолна" и "бира", хахаха! Полубременна...транссексуалност, Азис - то, детско шампанско!
Безалкохолната бира за мен лично е едно голямо недоразумение :-D
Нещо като надуваема кукла от розовите магазини - абе, уж ставала...ама не е същото :yawinkle:
Също и като бира с лимон, бира с грейпрут и други подобни :-D
Като вица:
Шефовете на Ариана, Астика и Каменица седнали на кафе. Идва сервитьорката и шефа на Астика си поръчва бира Астика, шефа на Каменица- Каменица а шефа на Ариана- кафе и минерална вода, Питат го защо а той отговаря:
- Щом няма да пиете бира аз съм солидарен с вас :-D
silent - майстор
На мен ми харесва бирата с грейпфрут...въпрос на вкус както е казала баба меца...мналата имаше амброзиуса в кауфланд за 48ст..кенчета..не е лоша лека и приятна бира...
atanasov2004 - специалист
Ха, ей с EDI май имаме еднакво мнение...да допълня че са пускали чудесен Аржентински малбек....нямам просто забележки. :)
mitko64 - майстор
Аргус ми е любимата от евтините бири. Но в Германия например вообще не съществува като асортимент(и ние веднъж да сме по- добре) :-D
EDI - майстор
atanasov2004 написа:
Ха, ей с EDI май имаме еднакво мнение...да допълня че са пускали чудесен Аржентински малбек....нямам просто забележки. :)
Вярно, него го забравих, бях си вземал няколко пъти. :partyman: Не пия кой знае колко, ама в къщи винаги имам запас от 10-ина бутилки от пробвани вече вина, дето си стоят на поставката в нишата и чат пат си дърпам по някоя.Скоро жената беше взела АУРЕУС /нашенско/ червено, не се сещам сорта, май купаж от два сорта, добро беше и то.Едно време беше лесто - 5 сорта вино и всичко е ясно.Сега та ти се замае главата от марки и сортове и шанса да попаднеш на не много добро е много по-голям.Ама аз имам навик да пробвам различни, покрай вече познатите ми вина, няма да живеем 200 години, я. :lol:
КИМИ - специалист
Предпочитам да изпия една Старопрамен 500мл., отколкото 2л. Ариана.

Няма смисъл от наливации, ако ще си махам главата, нашите прадеди са изобретили ракията.

Тема "Пиво от Лидъл" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: