• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
ferrari4456 - специалист
Здравейте, нужно ми е парче метална тръба 1 цол към 1,20м.Къде в София могат да ми продадът?
Спукана ми е тръбата на външната чешма и ми писна да я заварявам, всеки път след като се пукне, а нямам останало парче такава тръба в къщата.
mitko64 - майстор
Предполагам на много места има, но това 1,2м., не знам кой ще отреже. Другото, преди няколко години нарязвах накакви турски,1/2 цол, е то извън всякакви стандарти, по- дебели, ще се изкриви рамото на винторезката от зор. Представям си ако бяха 1 цол.
LazarGanev - "Велик майстор"
А защо не сложиш ППР или ПЕ?
ferrari4456 - специалист
Защото тръбопровода си е метален и аз сменям, само това което стърчи над земята.Вътре в къщата от мазето нагоре съм с ППР.
LazarGanev - "Велик майстор"
Е добре де, смени го от коляното
ferrari4456 - специалист
Ще помисля и това е вариант, ако не успея да намеря такава тръба.
nikolson - майстор
ferrari4456 написа:
ако не успея да намеря такава тръба.
Вторични суровини са място за такива неща, но аз съм купувал и от "Топливо" (Ямбол), напр. преди 4-5 години. Но не е изключено и някои складове магазини да продават срязове.
ПП Погледнах и видях, че 6 метра поцинкована 1/2" е 15 лева/бр.
MamaMy - майстор
Каква е тази чешма 1 цол? Сигурно има грешка. Объркали сте противопожарния кран с чешма :razz:
hidrazin - майстор
MamaMy написа:
Каква е тази чешма 1 цол? Сигурно има грешка. Объркали сте противопожарния кран с чешма :razz:
Тъничко е за противопожарен кран. Обикновено те са 2". А няма лошо тръбата да ти е цол ако е поцинкована.
С годините ще събере една камара варовик, гняз и пак ще може да минава вода. :-D
Шот съм виждал парче 5 санта 3/4 поцинкована тръба, дето не само че не минава светлина през него ами и водата едва минава. :-D
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Метална тръба 1 цол ???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: