Нека намерим най-тънките цени.
prascho - майстор
Здравейте,

Напоследък въпросният търговец прави разни промоции - 5 години гаранция за едра техника /2г се покриват от производителя, 3г от търговеца/; сега са пуснали оферти за черен петък...

Имате ли идея дали този търговец не мисли да излиза от бг пазара и съответно хората с доплащане на гаранциите да увиснат като прани гащи? Доколко може да се разчита, че "веригата" е стабилна на пазара?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Добър въпрос
caribi - специалист
Усилено се приказва , че в по-малките градове ще затваря. Ама то се вижда и с просто око, че няма толкова стока в сравнение с другото техно :?
Какво да ви кажа, смешна фирма..Преди малко бях в магазина им във Варна, за да закупя определен модел телевизор на промоция. Впечатленията , (очаквано, на база повечето отзиви за тази фирма), не са добри и при мен..
Посреща те сумрачно помещение с ония , най-евтините, лампи-пури в окачения таван, каквито има в кварталния магазин за чехли.
Промоцията е от 21-ви до 26-ти септември. Отивам на 22-ри и разбирам , че има САМО ЕДИН такъв телевизор в цялата им верига в България , и той е МОСТРА! Можели да ми го продадат на цената на нов. ( остана и да не могат.. :)) ) Поведението на консултанта ? Веднага му пролича , че е посредствено момче, без съответстващи за такъв магазин обноски и стил на общуване. На всичко отгоре , се опитваше да ме иронизира ( непохватно, разбира се , то и за това се иска пипе..) Вместо да се извини за абсурдната ситуация. Не се учудих въобще, че в магазина бях само аз. Цените им не са по-ниски от на останалите търговци, че да си струва да преглътнеш неприятното усещане, с което влизаш и излизаш от магазина им.
nork - специалист
ср сеп 22, 2021 9:35 pmБоянов написа:
..........
Боянов, за 6г дали са си отговори ли на въпроса, м?
И да, смешни са, но цените и промоциите са добри.
Chefo77 - майстор
Не зная колко смешна фирма са, ама каквото съм взел оттам работи перфектно и правят наистина добри промоции.
hideboom - помощник
Какъв бойлер да изберете, съветват от Technoarena
Какво трябва да знаем за избора на нов бойлер
Водосъдържателите за баня са незаменим битов уред, без който домакинството няма да може да функционира нормално. С негова помощ, имаме достъп до топла вода – винаги и по всяко време. Преди обаче да инвестираме в нов бойлер, е добре сме внимателни за неща като:

Вместимост и мощност;
Обем/литри;
Материал;
Енергиен клас;
Начин на монтаж;
Време за затопляне;
Енергиен клас;
Гаранция;
Размери;
Вид на водосъдържателя и др.
Можем да направим информиран избор, ако съумеем да проучим добре наличните на пазара марки, предложения и ценови оферти. Потребителските форуми също могат да внесат яснота по редица въпроси, които имат пряко отношение към избора на водосъдържател за дома.
Източник
Последна промяна от Virtex на чет окт 14, 2021 8:27 pm, променено общо 1 път.
Причина: премахната реклама

Тема "Техмарт - мнения?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: