Нека намерим най-тънките цени.
gamencerista - специалист
Здравейте нямам познат с такова скеле а ми трябва за няколко дни. Държа да е такова без колела понеже ще трябва да го разположа на стълби между два етажа и няма как да ползвам друго.
Къде мога да намеря на поносими цени.

Изображение
burkov - специалист
Аз също се интересувам за вилата.
Трябва да налепя изолация и ми трябва нещо до към 5-5,50 работна височина.

А и колко малко става това като се разглоби, че и бус ако трябва, то златно става.
gamencerista - специалист
Ами аз намерих някакъв сайт с цени около 450-500 лв и се чудя дали да не си взема направо едно :tonqe:
burkov - специалист
Ако вземеш, може да измислим наем :)
На мен ми трябва за другия уикенд, ако не намеря до тогава, ще скова на място, пък после гредите ще отидат за навеса.
p.v.x - майстор
Всеки един уважаваш себе си , магазин(склад) за строителни материали предлагат скеле под наем на сносна цена.
Преценяваш колко секции ти трябват и се договаряш.
gnt69 - майстор
Мани ги не познават парите. На мен миналата година ми трябваше скеле ходих се пазарих с едни, нам за колко пари записна заповед , нам колко пари депозит, нам колко пари за наем и едни нагли. Сиктирдосах ги поразпитах и намерих познат със скеле за едно шише ракия цяла седмица стоя в къщи. Така че поразпитайте вашите познати и приятели ще се намери решение. Пък знам ли може във вашия град да не са толкова нагли. :partyman:

Тема "Алуминиево скеле под наем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: