• 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
mastodonta - специалист
EDI написа:
Мощност, обороти, стабилност на линеалите, събира и по-големи дискове, по-дълбок срез, стабилна връзка на плота с машината.Това са лични впечатления.Не, че няма да работи и лидълския, просто другия е по-свестен.
За кой циркуляр става въпрос? За герунга ли? Аз имам Skil 1131 и съм доста доволен от него, но за по-големи проекти липсата на изтегляща релса е много голям минус та доста се чудя дали да не пробвам да ъпгрейдна с лидълския. Лазера и според мен не е най-важното нещо, но срез с дължина 34 см определено не е за подценяване поне според мен.
EDI - майстор
За малкия ставаше дума, с диск Ф85.
wscientist - специалист
etconev написа:
А някой за такера ще каже ли нещо?
Аз имам предния модел на такера. С него си претапицирах един стол. Доволен съм, особено при положение, че седалката и подлъкътниците на стола са от слепени дървени плоскости и са доста твърди.
Отначало почнах с малкия такер на Parkside, но неговите телчета се смачкваха в дървото. После извадих големия и с него си свръших работа.
Мой съсед също има големия такер и го ползва да си ремонтира кошерите и разни други неща на вилата. Той също е доволен.
Tzezar - специалист
Аз също искам да питам за такера. Става ли за скоби за кабели, за кабелна телевизия например т.нар. U - скоби?
wscientist - специалист
Tzezar написа:
Аз също искам да питам за такера. Става ли за скоби за кабели, за кабелна телевизия например т.нар. U - скоби?
Мисля, че не става за U-образни скоби. Ще ги смачква сигурно.
fore - майстор
Такера за U скоби е специализиран.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
fore написа:
Такера за U скоби е специализиран.
Това едно на ръка, отделно, че лидълкият такер иска да притиснеш носа му и изобщо няма да стреля яхнал кабела
cholev - майстор
С електрическия и пневматичния не съм пробвал, но с ръчния да. В неговия комплект има и такива скоби. Само че са доста тесни и при по дебел кабел става опасно. (6.3мм)
Ето го и такера:
http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... ен%20такер
На електрическия в ръководството пише да не се ползва за кабели поради опасност от пробиване изолацията
fore - майстор
Ами то вероятно само с ръчен такер се кове кабел, поради необходимостта от по малко усилие и по голяма прецизност.
Така че електрически едва ли има. Той би разцепил едно ЮТП както и да се настройва.
burkov - специалист
Дори и ръчния ги цепи. Малки са скобите и не става за тая работа. Пробвано.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: