• 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
ndg - помощник
harvest написа:
някъде да сте мяркали пневматичния ексцентършлайф ?
София, Лидъл до Джъмбо на Ботевградско, вчера (24.05.2017). Имаше 5-6 бр.
resistbody - майстор
israeli написа:
Тези, които са с изгубена гаранция могат да помолят тук в темата някой (който е закупил също продукта) да им сканира касова бележка, да им я прати и да си я принтират. Говорим за една и съща серия инструмент. С нея отиват в магазина :)

Това го споделям като информация за извънредни ситуации, в случай че наистина сте си загубили/затрили касовия бон! Не е редно да се злоупотребява и да се правим на цигани. :partyman:
Аз загубих моя бон за Големия къртач(само къртач), ако някой колега си е взел такъв да ми пише на лично, пускали са го само веднъж, та няма да правя измами...
Колеги, някой с отзиви за телоподаващото?
По колко ролки тел изгорихте? Заварява ли машинката, или само плюе? От къде се зареждате с флюсова тел, гледах в различни сайтове, цените са между 17 и 36лв. за ролка 900 гр. Ще съм благодарен , ако някой сподели..
yanko78 - специалист
Аз пък чакам да си взема винтоверт. Някой знае ли каква е периодичноста на промоциите?
jekasus - майстор
Ако 12в с сваляем патронник - начало или средата на июни.
Това е за миналата година.
http://www.promooferti.com/%D0%BB%D0%B8 ... %BD%D0%B8/
Andri01 - майстор
pl.xxx написа:
Колеги, някой с отзиви за телоподаващото?
По колко ролки тел изгорихте? Заварява ли машинката, или само плюе? От къде се зареждате с флюсова тел, гледах в различни сайтове, цените са между 17 и 36лв. за ролка 900 гр. Ще съм благодарен , ако някой сподели..
Ами работи си,за тези пари доста добре.То и аз не съм професионалист де,но ми върши работа. До тука-почти 2 ролки/без малко/.
Има един колега тука: aig_welding ,писах му на лични и взех от него 2 ролки по 15лв. 900гр,100мм.
Andri01 написа:
pl.xxx написа:
Колеги, някой с отзиви за телоподаващото?
По колко ролки тел изгорихте? Заварява ли машинката, или само плюе? От къде се зареждате с флюсова тел, гледах в различни сайтове, цените са между 17 и 36лв. за ролка 900 гр. Ще съм благодарен , ако някой сподели..
Ами работи си,за тези пари доста добре.То и аз не съм професионалист де,но ми върши работа. До тука-почти 2 ролки/без малко/.
Има един колега тука: aig_welding ,писах му на лични и взех от него 2 ролки по 15лв. 900гр,100мм.
Супер, благодаря за инфото, със сигурност ще се възползвам.
То ясно, че професионалист не би си взел такава машина, ама и непрофесионалистите трябва да почнат от някъде... Пък после хората са казали, апетита идва с яденето, и.... скачаш на нещо по добро. Желание и пари само да има :-D
silent - майстор
Купих едни керпедени, универсални клещи и едни с човки ей тъй да сложа нещо в едната кола и мога да кажа, че качеството е лошо а на керпедените отвратително. Толкова ме доядя че не ми се разкарваше да се занимавам да ги връщам.
Chefo77 - майстор
silent написа:
Купих едни керпедени, универсални клещи и едни с човки ей тъй да сложа нещо в едната кола и мога да кажа, че качеството е лошо а на керпедените отвратително. Толкова ме доядя че не ми се разкарваше да се занимавам да ги връщам.
Това беше МНОГО добро!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
dundi - специалист
silent написа:
Купих едни керпедени, универсални клещи и едни с човки ей тъй да сложа нещо в едната кола и мога да кажа, че качеството е лошо а на керпедените отвратително. Толкова ме доядя че не ми се разкарваше да се занимавам да ги връщам.
Ами калпави са, ама за 4 лева толкова. Аз също си взех керпедена, комбинирани и резачки. Защото предните ми ги откраднаха от мазата. Резчките стават горе долу, а и аз не ги жаля особено. Всъщност произвеждат се, по точно поръчват се от две фирми едната е ОВИМ а другата Абрахам Дидрихс, като мненията във форума бяха че тия вторите са една идея по добри, то май най доброто в тези инструменти са дръжките, лично на мен са ми удобни.
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: