• 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
Valyo68 - специалист
Borkata 99, циркуляра на 220 да не са го пускали и да съм го изтървал... #-o , или е стара покупка?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kozl написа:
С чалъм. Подпираш предния край на дъската под наклон, така че ножа да е във въздуха, пускаш в обороти и леко спускаш зегето надолу, така че ножа да почне да дращи по пвърхността. Леко, бавно, плавно натискаш към повърхността и побутваш напред - ножа се вкопава.
OMG!И защо това?!?
Chefo77 написа:
sstefanov написа:
На немски е stichsäge. Явно от там е дошло, а не от някаква фирма.
Само "Säge" си е трион, но когато някой не знае езика и произхода на някое нарицателно, съчинява нещо си там ... :wink:
А колко човека си мислят, че първите ъглошлайфи в СССР са нашите? :lol: :lol: :lol:
Лошо е, когато до писане в Уикито имат достъп всички.
https://pikabu.ru/story/pochemu_instrum ... a__1831848
http://www.alarmanews.com/%D0%BA%D0%B0% ... %BA%D0%B0/
fore - майстор
Chefo77, накажи ме ако трябва за моята семантика и орнаментика ........ :)

---------

Аз лично не бих прорязал така плоскост с прободният. Мисля стана ясно защо........ :wink:
kozl - майстор
radius написа:
Тоя "чалъм" със сигурност няма да го прочетеш в инструкциите. Крие доста рискове - за ножа, за детайла, за оператора...
Защо си толкова сигурен :?
Превод на оригинална инструкция на Прободен трион (зеге) HITACHI CJ90VST
От раздел "Рязане", т.5 "Рязане на отвори" - в началото на инструкцията фиг.11.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kozl написа:
\Превод на оригинална инструкция на Прободен трион (зеге)......

:shock:
borkata99 - специалист
Valyo68 написа:
Borkata 99, циркуляра на 220 да не са го пускали и да съм го изтървал... #-o , или е стара покупка?
Стара покупка е Вальо, имам и по-големия, някъде преди година го ползвах - махах един асма лък и после нарязах над 40 квадрата ламперия за таван.
Някъде от октомври или ноември има снимки в темата, ако те интересува погледни.
Изображение, Изображение

Изображение, Изображение

Всичко си работи перфектно, вярно - любителски, на вилата, ама нали ми върши работа и резултатите са налице :)
Virtex - майстор
Поради натрупване на достатъчно брой мнения в тази тема, се създава нова такава за дискусия:

Връзка към старата тема:

viewtopic.php?f=57&t=57817
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: