• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
jekasus написа:
cholev написа:
Капитализъм братче
Май мои мисли са верни :-D
Днес се загледах с какво ги радват в Германия.
https://www.lidl.de/de/parkside-akku-sc ... ku/p243019
50 лева техни, при нас ще е 60 лв., като имам батерия, няма да дам 130лв. :-D
Тоя бръмбазък също интересен - https://www.lidl.de/de/parkside-akku-sc ... a1/p241628
Брамбъзлъка верно интересен. Към 50пари ще да е. Ако нямах 3.6в щех да го отнеса. За сега пас.
От германския линк се вижда, че батерии 20в и уреди без батерии ще се продават само онлайн обаче.
Вчера рагледах всички 10.8в. На верта 12в стават 10.8 от сабята/клонорез на флорабест и 10.8 от аку тресчотката. Има една пластмаса ограничител в долния край на двете батерии, която трябва да се резне около 1сантим да влезе до края батерията във верта. Иначе и така върти но батерията не е до края влезла
cholev - майстор
В 9часа и в двата магазина нямаше телоподаващи. :?
Що не отидох в 8- имах възможност. Не очаквах такъв интерес
Virtex - майстор
Не че ще купувам - но изобщо имало ли е изложени ?
cholev - майстор
Virtex написа:
Не че ще купувам - но изобщо имало ли е изложени ?
Уж по два броя в магазин
stepoff - специалист
Някой успя ли да го купи? Отзиви!
Гост - специалист
cholev написа:
В 9часа и в двата магазина нямаше телоподаващи. :?
Що не отидох в 8- имах възможност. Не очаквах такъв интерес
Недей се ядосва. И аз се бях наточил, но като порпочетох повечко - се отказах.
Подава тел както си иска, не можеш да го преправиш да работи и с газ + по- евтина тел, с тази тел прави шлака- не е като заваряване със защитен газ... Добавяш някой лев отгоре и си купуваш по- читава машина.
Andri01 - майстор
Горд собственик на такава машинка,отпреди 5ч. вече! Изпробвана-не прави никаква шлака/ това ме учудва/,не се вижда никакъв флюс в телта-0,9мм, стоманизирана / пречупва се лесно. Да видим по нататък как ще е. Един месец има време все пак ,да си покаже "рогата" :)
rossenboy - специалист
Абе колеги, още никой не е казал/оплюл поялника от тази седмица - става ли за ползване 5 пъти годишно (то при такова ползване е ясно колко му е майсторлъка на ползвателя, та трябва нещо по-идиотоустойчиво).
cholev - майстор
По спомен от предното обсъждане отзивите бяха положителни. (назад в старата тема). За последно съм го ползвал за разпалване на барбекю и за отлепване на винетки, стикери по колата. И за запояване става
fore - майстор
Струва ми се че двамата говорите за различни неща. Колегата горе пита за ел поялника, а Чолев му отговаря за газовият такъв. Защото с ел поялника от тази седмица не може да се разпалват барбекюта....... :)
И двата поялника стават, с една малка подробност, а именно че трябва и на двата поялника да се нарежат нови човки от месинг. Защото оригиналните са от стомана и не стават за нищо.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: