• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
wscientist - специалист
Lodder написа:
Някой може ли да даде мнение за зарядното за акумулатор което ще се пуска в продажба от 27.02.
Аз имам този модел. Зареждал съм 2-3 акумулатора с него. Доволен съм. Хубаво е, че е с микропроцесорно управление.
klomo - специалист
Правите ъгли са зле. От три комплекта успях да сглобя един. Скалата с инчовете е безсмислена и е точно там където ми трябва метрична. Още се чудя дали да не ги върна.
Органайзерът е с малко куки. Пробвах да видя как седят отверките с една кука и застават почти хоризонтално.
cholev - майстор
Аз си взех правите ъгли (40 + 70см). Инчове слагат на всичко, което и мене ме дразни. Ама явно пазара в Англия има значение. Не съм ги изследвал ъглите сериозно, но на първо четене ми харесаха. Взех както винаги първото попаднало под ръка. Добре са изработени имат и вградени либели.
Взех и направляващия линеал с променлив ъгъл. Също го одобрих.
Едно въже 5.5мм за простор и маслоустойчивите уплътнения. На тях пише- 'да не се използват за водни съединения'. За бензин и масло може за вода не. Някой може ли да каже защо?
themask - специалист
Някой изказа ли впечатления от мултитула, че нещо ви изпуснах? Имам спомен, че консумативите били калпави... така ли е? Съвместим с боша ли беше?
grizan1980 - специалист
Lodder написа:
Някой може ли да даде мнение за зарядното за акумулатор което ще се пуска в продажба от 27.02.
Бива го , но при сериозно изтощен акумулатор не тръгва ;) .
presar - специалист
grizan1980 написа:
Lodder написа:
Някой може ли да даде мнение за зарядното за акумулатор което ще се пуска в продажба от 27.02.
Бива го , но при сериозно изтощен акумулатор не тръгва ;) .
Моето тръгна при мн. изтощен акумулатор,но е от предния модел без дисплей.
burkov - специалист
И мойто е без дисплей, но под 9 волта не ще да тръгне.
То си го пишеше и в книжката.
juvesan - специалист
themask написа:
Някой изказа ли впечатления от мултитула, че нещо ви изпуснах? Имам спомен, че консумативите били калпави... така ли е? Съвместим с боша ли беше?
Значи за консумативите знаете ... изглеждат ми по "глупави" от предният модел, но самата машинка са я "моднали" - вече ножчетата не се затягат с имбус , а има една превдо гайка със псевдо накатка, и по важ ното е, че е добавена една ръчка, с която ножа се отхлабва и сменя с едно движение... което на моя парксайд от предишната серия го няма. Иначе си "вие" както и предишните... явно са пипнали основно по кутията и това допълнение - за добро или за зло .. не знам... :prayer:
klomo - специалист
cholev написа:
Аз си взех правите ъгли (40 + 70см). Инчове слагат на всичко, което и мене ме дразни. Ама явно пазара в Англия има значение. Не съм ги изследвал ъглите сериозно, но на първо четене ми харесаха. Взех както винаги първото попаднало под ръка. Добре са изработени имат и вградени либели.
Взех и направляващия линеал с променлив ъгъл. Също го одобрих.
Едно въже 5.5мм за простор и маслоустойчивите уплътнения. На тях пише- 'да не се използват за водни съединения'. За бензин и масло може за вода не. Някой може ли да каже защо?

Провери си ъглите , все пак е измервателен уред. При мен имаше големи отклонения, дори единият мърдаше. Много е кофти когато нещо мръдне с 1-2 мм(аз лично направо откачам :) ). Да сме реалисти от плод-зеленчук измервателен уред.... не! Взех да има че сегашните са тотално зле.
jekasus - майстор
klomo написа:
Много е кофти когато нещо мръдне с 1-2 мм
Един колега има на Капро ъгъл, също мърда...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: