• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Мулти тресчотката е добре замислена, но при по сериозен напън може да се супи ми се струва. То има и упоменати Нютони до които издържа.
Последна промяна от fore на пон фев 27, 2017 2:28 pm, променено общо 1 път.
burkov - специалист
По темата за градинските инструменти, взех онзи ден триончето и съм много доволен.
Удобна дръжка, прибира се и е безопасно за съхранение, реже прехрасно и ми спести доста мъка.
Имах доста мокри дръвца, и вървеше супер. Един приятел беше с мен на вилата и не го остави за повече от 20 минути да почива.
nautilus33 - майстор
burkov написа:
По темата за градинските инструменти, взех онзи ден триончето и съм много доволен.
Удобна дръжка, прибира се и е безопасно за съхранение, реже прехрасно и ми спести доста мъка.
Имах доста мокри дръвца, и вървеше супер. Един приятел беше с мен на вилата и не го остави за повече от 20 минути да почива.
За кое трионче става въпрос, че офертата вече я няма на сайта им, а щом е толкова добро, да кажа да ми го вземат и него, ако има останали бройки.
burkov - специалист
Тъй като не го намерих в сайта, ето тук е дискутиран:
https://bladeforum.bg/index.php?topic=3289.0

Този с жълтата дръжка.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
burkov написа:
Тъй като не го намерих в сайта, ето тук е дискутиран:
https://bladeforum.bg/index.php?topic=3289.0

Този с жълтата дръжка.
Прекрасно е триончето. Реже в двете посоки и леко и лесно. На мен ми е в чантата и като срещна :roll: подходящ клон си вземам материал за"вкъщи"
nautilus33 - майстор
burkov написа:
Тъй като не го намерих в сайта, ето тук е дискутиран:
https://bladeforum.bg/index.php?topic=3289.0

Този с жълтата дръжка.
Благодаря. А спомняш ли си на каква цена е било, за да се ориентират по-добре като го търсят в магазина?
burkov - специалист
7-8 лева по спомен
nautilus33 - майстор
Благодаря. Дано има останали.
kpenchev - специалист
Относно мултитресчотката - разгледах я, пипнах я, но не можах да се сетя за нещо за което да става и да е удобна. От тези инструменти е който ти предлагат много, но не ти дават нищо :-D . Сигурно в спешни случаи при липса на друго ще върши работа.
stan73 - майстор
Купих от онези подсилени отвертки (които имат място за прихващане и с гаечен ключ). Наистина са много здрави и изработката им е доста прилична. Успях да скъсам качествени винтове на двора с тях в един корав пън (за теста), а на отвертките нищо не им стана. Отвертките бяха 6 бр. за от 10 до 12 лева общо. Смятам, че цената си е супер за тази здравина. Вида и размерите им бяха Филипс 1 и 2, Позидрайв 1 и 2 и 2 вида Шлиц (плоски) голям и среден. От тези най-вероятно ще ползвам предимно Филипс 2 (донякъде и Позидрайв 2), но нека има и от другите...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: