• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
Тема за дискусия на инструменти от Lidl - Parkside, Powerfix, Florabest

Моля участниците да се придържат към основната идея - да се объждат инструменти и уреди само от Lidl. Ако някои има желание да коментира други уреди - нека да го направи в подходящият раздел или вече съществуващи дискусии.

Излишни коментари, обиди и подмятания е желателно да не се правят. Добрият тон е препоръчителен.


Предишни теми :

Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2

Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix - инструменти?!
Virtex - майстор
Като участник бих предложил ако някои има въпроси или коментари за даден уред да използва освен името и модела по този начин (примерно за мултишлайф) : PMFW 310 B1
Обикновено този номер показва коя ревизия може да е ( A1 / A2 ) или вероятно производител ( А1 или B1 ).
Номерата може да показват ватовете - PBH 1500 e 1500 ватор перфоратор, докато PAH 1300 е 1300 ватов къртач. По този начин може да се разбере дали става дума за 'малкият' или 'големият' къртач.

Това е лично наблюдение, ако някои има друга информация може да я сподели.
cholev - майстор
Колега от форума ми продаде стартовата батерия 8ач. Няколко думи за нея.
8 ач- 3.6в
4.6 ач 5в
2.х ач 12в
заредих 4 пъти мобилния телефон, който е 2ач от към 30-40% заряд. Последния път до 80% и свърши.
тези батерии LiFePO4 (литий джелезо фосват) издържали над 1500 пълни заряда и над 10години. Демек и при интезивно ползване се очаква живот 10-15години. А да имаш винаги заряд под ръка или да стартираш дизеляка си е полезно.
С две думи: Доволен съм :)

Тази година чакам:
Телоподаващото
Аку шлайфера
Аку сабления
Гост - специалист
cholev написа:
Телоподаващото
Аку шлайфера
Аку сабления
За телоподаващото ще те огрее, щото вече има описание на български за него, ама акумулаторния ъглошлайф не вярвам да го пуснат у нас.
roland - специалист
Здравейте,
Понеже питането ми остана в другата тема, реших да го прелея и тук. Трябва ми пендула за подкъсяване на первази. Предимно дървени.
Тази машинка http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=1388 ще свърши ли работа? Ще монтираме врати и ни трябва решение за подкъсяване на первазите, защото производителят стандартно ги е пуснал по - дълги. Ясно ми е, че едва ли е профи инструмент, но си има своите прредимства - ще е лек, малък, ще се ползва за 10-12 ряза на ден. Гледам и разни Метабо, БОШ за по 7-800 лева, ще купя профи уреди, когато съм сигурен, че работата върви и се изкарват пари. Също така, предполагам первазът ще се реже с най - ситното дискче, което пак е на промоция в събота в Лидъл. Мисля да купя най - ситното и едно малко по - едро. Правилно ли съм се насочил?
Препоръчайте ми и акумулаторен винтоверт. Лидълските добри ли са? В лидъл не се очакват скоро, но ги има в ОЛХ. Съотношението пак е 100 към 300-400 в полза на Парксайд в сравнение с Бош, Метабо и др. Аз винтоверт на 220 имам, но е хубаво да се вози в буса и един акумулаторен.
Поздрави!
dpp - специалист
Не ми остана вреем да ги видя наживо - http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=sh ... l&id=55670 ключове читави ли са и нещо като 8+10 , 12+14 ли са?
Chefo77 - майстор
Роланд, дискът с много зъби дава фин срез, с малко - бърз срез. На теб ти трябва фин. Утре рано рано трябва да си пред магазина, ако искаш да вземеш нещо преди хиените.
Смисъл от маркова машина в твоя случай няма - не ти трябва нито толкова точност, нито ще имаш толкова натовареност, че да си оправдае инвестицията.
А ако наистина искаш да е леко и удобно, а не гониш производителност - нещо от този тип.
А вертовете на Парксайд са много добри за парите си!
Virtex - майстор
roland написа:
Здравейте,
Понеже питането ми остана в другата тема, реших да го прелея и тук. Трябва ми пендула за подкъсяване на первази. Предимно дървени.
За пендулата мисля ти отговориха в предишната тема, дори дадоха линк за това какво се очаква утре ( събота ) спрямо това в ОЛХ. Във всеки един лидл трябва да има посочените промоции, вече колко бройки ще останат след отварянето - не се знае.

dpp написа:
Не ми остана вреем да ги видя наживо - http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=sh ... l&id=55670 ключове читави ли са и нещо като 8+10 , 12+14 ли са?
Колега погледна другият - не му хареса изработката, много хлабава изглеждаше. За двойната тресчотка няма мнение.
tntcom - специалист
cholev написа:
Колега от форума ми продаде стартовата батерия 8ач. Няколко думи за нея.
...
С две думи: Доволен съм :)

...
Важното е ти да си доволен и някога и ти да услужиш. :partyman:
Virtex написа:
dpp написа:
Не ми остана вреем да ги видя наживо - http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=sh ... l&id=55670 ключове читави ли са и нещо като 8+10 , 12+14 ли са?
Колега погледна другият - не му хареса изработката, много хлабава изглеждаше. За двойната тресчотка няма мнение.
Аз си взех от универсалния 6.5-22мм. Има малко луфт, но ключът е солиден. Тези които питаш ги огледах и те имат вид на солидна изработка, хубави ми се струват. Имаше едва по 5-6бр.вечерта, съмнявам се да има останали до днес. :shock:
Някой може ли да даде мнение за зарядното за акумулатор което ще се пуска в продажба от 27.02.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: