• 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
juslen - специалист
И аз мисля да грабна пилите и една кутия за инструменти, ако са останали.

Мнение за жълтата пароструйка 50лв. и шмиргела 55лв.? Имам едно менче шмиргел от Вилаз, май Оптим се води...не се пипа корпуса след 5мин. работа. Не знам как е жив още. Ако и този е така, не ми трябва?

Пароструйката по-скоро ме интересува каква работа може да върши, какви са й възможностите?
zz_stefanov - майстор
Как да не го вземеш тоя шмиргел, след като е с "индукционен двигател с тих и плавен ход". Изобщо не е за пропускане :lol:
DMN - майстор
juslen написа:
Мнение за жълтата пароструйка 50лв. и шмиргела 55лв.? Имам едно менче шмиргел от Вилаз, май Оптим се води...не се пипа корпуса след 5мин. работа. Не знам как е жив още. Ако и този е така, не ми трябва?
Ето тук има упътване на български(34-та страница) и технически характеристики за шмиргела. Пише, че след 30 мин. непрекъсната работа му трябва почивка.
http://www.lidl-service.com/static/1063 ... _RO_BG.pdf
Valyo68 - специалист
Вчера 23.04.2017г. ми се обадиха от Лидл, че 12в. винтоверт, не могат да ремонтират и да си взема парите в удобно за мен време! Точно в крайният срок и час, в който съм го занесъл при тях. Явно има програмка която сигнализира, което е добре! Сега чакам, ако остане и за нас,
някоя бракувана бройка от Румънците: http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... %2012%20B1
Само с боклуци ни заливат в последно време. Чакам сабленият трион, обер фрезата и ръчният циркуляр /всичките на ток. Ако до 6 месеца не пуснат ъглошлайфа с батерия, отивам в Практис и си купувам един на РТР Премиум за 150-160 лв.и приключвам с вилното оборудване. :rock: Сега отивам да гледам как Локо Горна ще размаже Пирин, ще си пийвам и мезя, пък ако не стане утре ще съм като....,
насран! :-) :partyman: :supz:
jekasus - майстор
Valyo68 написа:
Ако до 6 месеца не пуснат ъглошлайфа с батерия
Най-много към края на годината, когато премахнат старите партиди с инструменти и ще заменят напълно с новата серия 20-волтов комплект инструменти.
Е, може и да де опитат да ги набутат на нас :-D
grizan1980 - специалист
Valyo68 написа:
Вчера 23.04.2017г. ми се обадиха от Лидл, че 12в. винтоверт, не могат да ремонтират и да си взема парите в удобно за мен време! Точно в крайният срок и час, в който съм го занесъл при тях. Явно има програмка която сигнализира, което е добре! Сега чакам, ако остане и за нас,
някоя бракувана бройка от Румънците: http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... %2012%20B1
Само с боклуци ни заливат в последно време. Чакам сабленият трион, обер фрезата и ръчният циркуляр /всичките на ток. Ако до 6 месеца не пуснат ъглошлайфа с батерия, отивам в Практис и си купувам един на РТР Премиум за 150-160 лв.и приключвам с вилното оборудване. :rock: Сега отивам да гледам как Локо Горна ще размаже Пирин, ще си пийвам и мезя, пък ако не стане утре ще съм като....,
насран! :-) :partyman: :supz:
Аааа това от линка е добро, аз докато правех тавана го ползвам, че е по леко от 18В верт. Дори без да исках два пъти го изтървах и успях да скапя едната клетка на акумулаторната батерия. :(
Virtex - майстор
Дано не го ползваш така със счупената клетка. Не че виждам как може да стане де, но все пак. Клетка се сменя ако лидл не искат да го оправят гаранционно.
wscientist - специалист
Valyo68 написа:
Вчера 23.04.2017г. ми се обадиха от Лидл, че 12в. винтоверт, не могат да ремонтират и да си взема парите в удобно за мен време! Точно в крайният срок и час, в който съм го занесъл при тях. Явно има програмка която сигнализира, което е добре! Сега чакам, ако остане и за нас,
някоя бракувана бройка от Румънците: http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... %2012%20B1
Само с боклуци ни заливат в последно време. Чакам сабленият трион, обер фрезата и ръчният циркуляр /всичките на ток. Ако до 6 месеца не пуснат ъглошлайфа с батерия, отивам в Практис и си купувам един на РТР Премиум за 150-160 лв.и приключвам с вилното оборудване. :rock: Сега отивам да гледам как Локо Горна ще размаже Пирин, ще си пийвам и мезя, пък ако не стане утре ще съм като....,
насран! :-) :partyman: :supz:
В бутона май има един MOSFET, чрез който се регулира напрежението към мотора. Най-вероятно той е заминал. А защо не са си направили труда да го сменят...
jekasus - майстор
wscientist написа:
А защо не са си направили труда да го сменят...
Те не сменят, те подменят :-D Ако кораба от Китай е прекалено далеч, то връщат пари :-D
israeli - специалист
Valyo68 написа:
Само с боклуци ни заливат в последно време. Чакам сабленият трион, обер фрезата и ръчният циркуляр /всичките на ток. Ако до 6 месеца не пуснат ъглошлайфа с батерия, отивам в Практис и си купувам един на РТР Премиум за 150-160 лв.и приключвам с вилното оборудване.
Защо ли си мисля, че щом не са го пуснали тук до сега, едва ли ще го видим някога? [-X
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: