• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
Andri01 - майстор
във варна го има,снощи го гледах - 20 пари.Но нещо не съм много по универсалните неща. Защото става като при хората: " разбира от всичко,по нищо..."! Но на вид хваща окото. А за работа-стягаш до едно дередже с него и после по якичко-с обикновен гаечен/гедоре.
пишман_майстор - майстор
Вчера минах да взема един-два диска . Закъснял съм :-D
aiako - специалист
Аз си взех зарядното за акумулатор с дисплей дето е и съм доволен, незнам как ще се оправя ако падне под границата за минимален волтаж, но иначе зарежда добре, мислено е за стендбай зарядно зимата.
nautilus33 - майстор
Някой има ли от тези телескопичните ножици за клони, които ще са в Лидл от четвъртък? Ако може да даде мнение.
fbr - майстор
nautilus33 написа:
Някой има ли от тези телескопичните ножици за клони, които ще са в Лидл от четвъртък? Ако може да даде мнение.
Имам ги от миналата пролет. По едно време бяха леко им вдигнали цената, сега пак са ги намалили. Супер са. Ще останеш доволен.
nautilus33 - майстор
fbr написа:
nautilus33 написа:
Някой има ли от тези телескопичните ножици за клони, които ще са в Лидл от четвъртък? Ако може да даде мнение.
Имам ги от миналата пролет. По едно време бяха леко им вдигнали цената, сега пак са ги намалили. Супер са. Ще останеш доволен.
Благодаря ти. Иначе направило ли ти е впечатление с клони до каква дебелина се справят? Понеже видях, че пише до 4см дебелина, но ми се вижда малко множко.
Гост - специалист
nautilus33 написа:
до каква дебелина се справят? Понеже видях, че пише до 4см дебелина, но ми се вижда малко множко.
Не е множко. Справят се.Пробвани са на орехови сурови клони с тази дебелина- режат.
nautilus33 - майстор
Гост написа:
nautilus33 написа:
до каква дебелина се справят? Понеже видях, че пише до 4см дебелина, но ми се вижда малко множко.
Не е множко. Справят се.Пробвани са на орехови сурови клони с тази дебелина- режат.
Благодаря. Значи ще взема едни :)
zmiori - специалист
Няма да сбъркаш.
Колкот можеш да събереш между ченетата го реже като стой та гледай.
EDI - майстор
Режат страхотно, да потвърдя и аз.От една година ги имам, както казва колегата ,каквото се събере в челюстите, реже без проблеми.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: