• 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Ок ! Но майче манометъра беше само до 12 и няма как да разбера кога достига 20........ :lol:

Други предложения..........
radius - майстор
Днес минах да видя магнитните държачи - еми слаби са, не си купих. Незнайно защо, магнита е на доволно голямо разстояние от края на планките - съответно и полето му отслабва.
Мислех да взема и клещите-помагачи - ми те като от пръчици Зайо Байо - мънички и с малко отваряне :lol: .
Ще извинявате, че не потекоха хвалебствия.

Е, взех си едно хлебче с гауда, да не съм капо.
fore - майстор
Да комплекта чираци ги имам от преди и са малки......... На Лидл Глупостите.......
EDI - майстор
Що бе, аз чираците си ги ползвам вече няколко години и ми вършат идеална работа.Няма да правя небостъргач, я.И за дървения си ги ползвам, и за пластмаси и за заварки тук, там.Добре са ми.Поне на мен, де.
radius - майстор
Да не са други твоите, тия бяха бая малки. Отворих кутията, извадих с квадратната човка поразтворих я, па взех че се отказах.
EDI - майстор
Ми не ги знам дали са малки или големи.Жената ми ги купи преди няколко години.Други не съм имал, а сегашните не съм ги виждал да сравня.
kostov_84 - напреднал
Привет.В понеделник при нас ще пускат тази прахосмукачка http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01300%20B2
Какво Ви е мнението за нея.Ще се справи ли ако примерно натъркам дивана с препарат и вода и тя да изтегли мръсотията?
profesionalist_wood - майстор
Andri01 написа:
Комплект магнити и кутия електроди 2,5мм - от Lidl до МЕИ. "Чираците" бяха на дневен ред,ама се оказаха малки - не ми вършат работа. :(
Има големи клещи за 6 лв в Практикер на Цариградско шосе. Имам лидълските ама са малки и са за ювелирни изработки
wscientist - специалист
kostov_84 написа:
Привет.В понеделник при нас ще пускат тази прахосмукачка http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01300%20B2
Какво Ви е мнението за нея.Ще се справи ли ако примерно натъркам дивана с препарат и вода и тя да изтегли мръсотията?
Аз имам PNTS 1300 C3. Не съм я ползвал до момента да смуче вода, но доста пъти я ползвах при дървообработване. Доволен съм. Поръчах си торбички модел UB9. Препоръчвам ги, много добре филтрират и са здрави.
kostov_84 - напреднал
wscientist написа:
kostov_84 написа:
Привет.В понеделник при нас ще пускат тази прахосмукачка http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01300%20B2
Какво Ви е мнението за нея.Ще се справи ли ако примерно натъркам дивана с препарат и вода и тя да изтегли мръсотията?
Аз имам PNTS 1300 C3. Не съм я ползвал до момента да смуче вода, но доста пъти я ползвах при дървообработване. Доволен съм. Поръчах си торбички модел UB9. Препоръчвам ги, много добре филтрират и са здрави.
Благодаря!Мен по-скоро ме интересува за мокрото.Ще чакам още мнения.
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: