• 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 66
Нека намерим най-тънките цени.
renola написа:Имам ударния акумулаторен перфоратор 20v от ланската оферта. Някой знае ли дали новите батерии от 20в дето ги продават поотделно ще стават за него?

Не.
Нищо, купувайте акум.машини за ползване 2 пъти в годината. И производителите на батерии са хора.
За екзотиките да, ама винтоверт/дрелка на батерии си трябва. Като че ли повечето хоби (и не хоби) майстори го възприемат като джобно ножче - не може да не ти е под ръка, където и да тръгнеш да правиш нещо. :partyman:
Маската за електрожен дали става за парите си?
За парите си става, но като се скапе вградената батерия, ще трябва да се цепи касетата за да се подмени. Има два светлочувствителни датчика и дисплея е супер малък. Добре е да са четири.
Абе става, колко да става ........ :axe:
Каква батерия. Има соларна клетка. Никаква батерия. На мене маската ми харесва. Вчера и комшията си купил. Тука свършват за секунди, а както знаем Перник е столицата на металобработката. :-D
Тези дни 2 плъзгащи врати за работилницата (още ги тормозя). Та и маска и елжен с 2.5 и 2мм, Всички шлайфери барабар с новия акумулаторен. На него съм му хакнал ветрилообразнен диск за махане ръжда и зачистване. С 125мм пиля заварките, а с 230 грубо рязане. Профилите П 40х35х3; квадрат 35х35х2; 30х30х2; винкел 35х35х3 и някакви стари квадрати 35х35х1 (баси мъката :-D ) ги режа с сабления, че по точно става- 45градуса ОК ( с цифровия ъгломер), чугуненото менгеме дето уж ЕЖК се чупело. Акумулаторния с една ръка. Много е удобен и безопасен. Този 35х35х1 да не го хвърлям с 40А 2мм. Тук там с добавяне в пламъка на допълнителен материал от един 2.5мм електрод и вдигане амперите до 60. Тази операция без автоматичен шлем забрави. Защитата не включи нито веднъж при +30 навън. За ролките трябва отвор 13мм. А най голяма бургия 10 с кютука 18в от старата серия най добре се пробива- сещам се за комплекта стъпаловидни свердла. До 14мм в 3мм винкел. Приказка- за секунди разшири от 10 на 14. Блага работа са тези свердла. Препоръчвам.
Ха- заварките ги узчуках от шлака с пневматичния чук :-D и шило. (досега не го бях ползвал).
Метална рамка за вратите- общо 17 броя лидълски интрумент и пособия

Ева ли го.
Тука пише има една CR2032 батерия:
https://www.instapark.com/welding-helmets/instapark-adf-gx-350s-auto-darkening-welding-helmet_gx350-blue.html
Има време, ще разбереш по натъка и за батерията......... :)

Солара вади напрежение от 0,1 волта до към 6 в зависимост от интензитета на светлинното лъчение. Крайно нестабилно и недостатъчно за нормалната работа на дисплея.
Погледнах през дисплея на тия маски - удивитено малък.... Като на голяма елка....... :)

Аз намерих зарядна литиева клетка на 3 волта 2032 мисля беше. Та като я сложа под диодната настолна лампа да се зареди от солара и после работи много стабилно.
Е пише срок използване 6години. След 6 ще си купя нова :-D
Интересно. Сега се зачетох. Тази ADF GX-350S като моята е best sellers. В топ 10 в Америчко за 2017, 2016год.
А на новата А2 от миналата седмица филтъра вече е друг. 9.2х4.5 , но не се вижда модела. Някой може ли да прочете какво пише.
На ръководството не се чете.
http://www.lidl-service.com/static/464282168/281392_HR_BG.pdf
Автоматичен заваръчен шлем
Сериен номер: 2000/2001/2002
Година на производство: 2017/15
IAN: 281392
Модел: PSH 3 A2
Имам предишният модел прободен трион(зеге) и мислех да си купя и това, обаче се оказа изкупено. Не очаквах чак толкова бързо да свърши. Ама тия 800 вата на тая цена...
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 66

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Къде е по-евтино?”