• 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 66
Нека намерим най-тънките цени.
Чшшш, внимавай какво пишеш. В тази тема се хвалят лидълските неща,в краен случай се казва, че може да се връща или че има 3 г. гаранция :lol:
Здравейте, чудя се много на тази прахосмукачка, която пуснаха сега, някой дали си е купил да сподели мнение ? Трябва ми за работилницата да си обирам триците.
manobg написа:Здравейте, чудя се много на тази прахосмукачка, която пуснаха сега, някой дали си е купил да сподели мнение ? Трябва ми за работилницата да си обирам триците.

Ползвам я за същото. Доволен съм. Вземи си торбички UB9. Назад в темата е коментирано.
wscientist написа:
manobg написа:Здравейте, чудя се много на тази прахосмукачка, която пуснаха сега, някой дали си е купил да сподели мнение ? Трябва ми за работилницата да си обирам триците.

Ползвам я за същото. Доволен съм. Вземи си торбички UB9. Назад в темата е коментирано.

Колега за такива ли говориш?
www.emag.bg/torbichki-za-prahosmukachki-vacbag-ub9-ot-netykan-tekstil-podhodjashti-za-parkside-de-longhi-rowenta-10-br-dva-filtyra-10ub9/pd/D4GMVMBBM/
dido uzunov написа:
wscientist написа:

Колега за такива ли говориш?
www.emag.bg/torbichki-za-prahosmukachki-vacbag-ub9-ot-netykan-tekstil-podhodjashti-za-parkside-de-longhi-rowenta-10-br-dva-filtyra-10ub9/pd/D4GMVMBBM/

Да, точно за тези. И аз ги купих от emag.
Бях правил снимки на торбичките как стоят в прахосмукачката, но мисля, че останаха в предишната тема. Потърси. Така ще знаеш какво точно купуваш.
Тези за Карчер в технополис, защо да не станат. Отвора е важен (63мм май) и да са по големи. В момента съм сложил някаква подобна. Купувал съм я преди години и случайно я изрових из чекмеджетата. Става.
Tва "Карчер" пък как го измисли? На немски звучи Керхеар с подтиснато Р
ESPACE написа:Tва "Карчер" пък как го измисли? На немски звучи Керхеар с подтиснато Р

Кьорхер или Керхер на бг :-D
Ако трябва да сме точни - звучи най-близо до "Кеахеа" :)
Другата седмица пускат акумулаторна помпа и компресор на 100 пари, някой мнение?
Мисля, че са нови продукти, та едва ли някой ги е пробвал. Иначе може и да са удобни за помпане, ама за една помпа 100 лв. май в повечко ми идва. :wink:
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 66

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Къде е по-евтино?”