• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
wscientist - специалист
Аз имам предния модел на мултитула, със захващане на приставките с болт. Няколко пъти вече го ползвам за разглобяване на стари шкафове от шпервани плоскости. Върши ми чудесна работа! Освежавам плоскостите и ги ползвам отново за други неща. Вчера взех за колега от новите. Бързият захват е удобство, иначе машинката е същата като предния модел.

Вчера си купих от правите ъгли - комплект от 3. Само този от 500mm дава около 0.7-0.8mm на 500mm. Останалите два са добре. Нито един не е с хлабава сглобка.
batVenci - специалист
burkov написа:
И мойто е без дисплей, но под 9 волта не ще да тръгне.
То си го пишеше и в книжката.
Пробвай да го "излъжеш", като свържеш последователно на акумулатора крушка 12 Волта, 21 Вата...
klomo - специалист
jekasus написа:
klomo написа:
Много е кофти когато нещо мръдне с 1-2 мм
Един колега има на Капро ъгъл, също мърда...
Като мърда хващай и не пускай.
roland - специалист
Колеги, купих пендулата, мулти тресчотката и три диска за циркуляр. Мнооого съм доволен, пендулата е идеална за полупрофи работа. Ключът изглежда здрав, но като го напъна ще видим, иначе много хитро е измислен, наистина уникална инженерна мисъл, за парите си е невероятен.
tntcom - специалист
roland написа:
Колеги, купих пендулата, мулти тресчотката и три диска за циркуляр. Мнооого съм доволен, пендулата е идеална за полупрофи работа. Ключът изглежда здрав, но като го напъна ще видим, иначе много хитро е измислен, наистина уникална инженерна мисъл, за парите си е невероятен.
Аз от уни-тресчотачният ключ имам смесени впечатления. Този който взех се оказа че му стърчи предпазната лента отвътре, смених го без проблем с друга бройка. Но другият има плашещи луфтове по всичките сглобки. :oops:
jekasus - майстор
roland написа:
мулти тресчотката
Тази ли?Изображение
Какъв размер хваща?
roland - специалист
jekasus написа:
roland написа:
мулти тресчотката
Тази ли?Изображение
Какъв размер хваща?
Не, тресчотката, актуална е и днес.
Изображение

Прикачен файл

280373_01_f.jpeg
jekasus - майстор
Ясно, ще се ходи утре до Лидъла, да видим тоя мулти инструмент, ако има още :-D
tntcom - специалист
jekasus написа:
roland написа:
мулти тресчотката
Тази ли?Изображение
Какъв размер хваща?
Аз визирах тази. 6.5-22mm.
jekasus - майстор
tntcom написа:
6.5-22mm.
Това ме устройва, ако има, ще си взема.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: