• 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
Торбички съм си взел. Трябва ми филтър за двигателя
Valyo68 - специалист
Сервиз Гризли 02/462 7035 обади се, ако имат наличен ще ти пратят. 22лв. ми се върти в главата. :?
root666 - специалист
Дали си трува този перфоратор, трябва да бутна плочките от коридор, кухня, баня и перално?


http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=sh ... l&id=60030
wscientist - специалист
root666 написа:
Дали си трува този перфоратор, трябва да бутна плочките от коридор, кухня, баня и перално?


http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=sh ... l&id=60030
Миналата година го купих за 111лв. Свалих плочките от балкона и пробих доста дупки с лекота в панелката. Доволен съм! Пък и сега е на по-ниска цена. Определено си заслужава!
mgbagera - специалист
Забелязах че моя перфоратор като го пусна да върти на обратно и четките искрят повече от колкото в другата посока. Също така звука от въртенето в обратна посока е по различен (като че ли по шумен) и малко намирисва (не на кабел а на ...). Някой да е забелязал подобни неща при неговия :?
jekasus - майстор
mgbagera написа:
Забелязах че моя перфоратор като го пусна да върти на обратно
Два пъти съм правил това, модела на перфоратора не е важен, колкото да извадя "заседналата" бургия. Защо го въртите наобратно? :? Джибри? :?
mgbagera - специалист
Ами обикновено за да развия патронника или както казваш ти за да извадя заседнала бургия. И аз съм го правил 2-3 пъти, просто когато се случи ми направи впечатление и реших да попитам.
KingLin - майстор
Счупи ми се стойката за бормашина и то докато пробивам чам. Материала е цам или нещо подобно и не знам как и дали изобщо може да ги ремонтирам. Бях я взел въпреки негативните мнения тук във форума. За такова нещо дали ще ми признаят гаранция или да не се разхождам изобщо?
borkata99 - специалист
jekasus написа:
mgbagera написа:
Забелязах че моя перфоратор като го пусна да върти на обратно
:? Джибри? :?
Изображение
ти мани майтап-а, ама за калвадос може и да стане, макар че си е издевателства не над машинката Изображение
tntcom - специалист
Абе я се разходи, вероятноста да те натирят като на другите магазини е почти нулева. Мисля си че поне ще ти го изпратят безплатно до сервиза щом е гаранционно. :) Пиши какво ти казаха.

За малкия перфоратор, вчера го поработих около 20 мин. След 3 месеца отлежаване в куфара, при пускане първата минута миришеше я на четка я на кабел, но след това нямаше и помен от миризмата и буха яко. [-X
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: