• 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
В Лидл - зеленчукова борса след мен останаха поне 20 къртача.
radius - майстор
Нормално, за какво му е на средностатистическия домашен майстор къртач.
Аз се чудя що за ниша е да предлагаш на любители инструменти, които се ползват от професионалисти. Може да пуснат със същия успех трамбовка "пачи крак".
stan73 - майстор
cat написа:
Ръчния такер който пускат следващата седмица става ли за любителско претапициране ?
Аз имам такъв от преди няколко години. Ползвал съм го няколко пъти за дребни неща (стол, фотьойл, диван и стол) - върши работа.
Chefo77 - майстор
radius написа:
Нормално, за какво му е на средностатистическия домашен майстор къртач.
Аз се чудя що за ниша е да предлагаш на любители инструменти, които се ползват от професионалисти. Може да пуснат със същия успех трамбовка "пачи крак".
Еее сега - все се намира нещо за къртене, я бетонче, я стеничка. А и той е някакъв среден клас, не е с мощността на багер с пневматичен чук :)
cat - специалист
Малко спам . Винаги съм искал да попитам колегите които препоръчват ползването само на скъп марков инструмент . Колеги на вас когато ви се наложи да копаете канал отивате ли да си купите багер за 60000 ? Значи изкопавате канала и го прибирате под навеса до следващия канал след 10 години .
plamen6703 - майстор
Марков и надежден инструмент се купува от хора, които си вадят хляба /формират си фонд "работна заплата"/ с този инструмент. Първо, защото е в пъти по-надежден от евтин "китаец", второ защото ти дава сигурност да не "увиснеш" като прани гащи на някой обект като ти изпуши "китаеца" в ръцете и ред други причини, които са важни и не са за подценяване.
Човек, който ще ползва даден инструмент от дъжд на вятър, може според парите и възможностите си да си закупи както нисък клас инструмент, така и скъп инструмент...
jekasus - майстор
Точно баш къртач няма смисъл - наема на зверове като Хилти ТЕ 72 и Бош GSH 11 E средно е 30-35 лв на ден.
Chefo77 - майстор
Затова и с един куршум, реших да ударя 2 заека - хем си "връщам борча", хем вземам нещо, което ще се ползва от цялата фамилия :) И за капак е с добра гаранция и на добра цена.
Иначе за марковото Пламен е обяснил. Много по-малко вероятно е да ти съсипе деня на обект маркова машина, отколкото известен или неизвестен китаец. Удоволствието да работиш с инструмент, над който е мислено как да бъде направен оптимален за работа, вместо нещо, което просто извършва някаква дейност е това, което не всеки може да разбере и оцени. За домашна работа тези неща са без значение обаче (освен ако нямаш възможности и желание и за домашно ползване да вземаш марково).
jekasus - майстор
Продаде къртача на Ейнхел и си купи моноблок Даеба :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
jekasus написа:
Точно баш къртач няма смисъл - наема на зверове като Хилти ТЕ 72 и Бош GSH 11 E средно е 30-35 лв на ден.
Еми за домашна работа няма да взема къртач под наем, да затварям пари, да губя време , ми си купих някакъв братовчед на Райдър за 70лв и си връщам и борчовете с него, хем
Кърти със почивки, ми то тез цигари нали трябва да се пушат, та няма проблеми
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: