• 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
Здравейте колеги,бихте ли казали сабления трион ,който ще е на промоция от следващата седмица дали би се справил с рязане на тухли,разбира се със специален нож за тухла "BOSCH S 1543 HM".
Здравейте,нормално ли е да изскача длетото от захвата на малкия перфоратор?Свалил съм плочки от една малка баня и започна да изпуска от време на време. :sad:
wanderer - специалист
не е нормално. големия ми перфоратор е едио куче райдър, веднъж шилото го изстреля от втори етаж на улицата, добре че не уцелих някой. в отвора който лови шилото има 2 продълговати съчми, пружина, шайба и зегерка. при мен като поработи по интензивно цялата тази зона загрява, зегерката изскача, и започват циганиите. да не би да е сухо шилото?
Уж му слагам по малко грес от кутийката с която дойде комплекта,но дали е достатъчно нямам представа :(
tntcom - специалист
Не би трябвало да е така. Би трябвало да скопчава сигурно, все пак е СДС +.
Моя малкия е добре и кърти и пробива вече година. Дано не се повреди че все още ми е нужен. :prayer:
lov - майстор
Освен че трябва да се смаза този възел подлежи и на постоянно почистване и промиване. Нещо което умишлено се пропуска и като указание от някои производители. Греста пази до някое време но след това си е жив капан за всякакви твърди частици които освен че могат да блокират заключващия механизъм са перфектен абразив.
kr1100 - майстор
KingLin написа:
Счупи ми се стойката за бормашина и то докато пробивам чам. Материала е цам или нещо подобно и не знам как и дали изобщо може да ги ремонтирам.
Направо с нея в близкия магазин на ЛИДЛ. Гледат , , ако е с ф-ра сторно и връшат парите, но е малко бавно, ако е без ф-ра връщат директно парите.
Въобще не се двуоми отиваш и връщаш
tntcom - специалист
Някой случайно да се сеща кога трябва да пускат тройката нивелири?
lov написа:
Освен че трябва да се смаза този възел подлежи и на постоянно почистване и промиване. Нещо което умишлено се пропуска и като указание от някои производители. Греста пази до някое време но след това си е жив капан за всякакви твърди частици които освен че могат да блокират заключващия механизъм са перфектен абразив.
А това промиване как и с какво става?
Avas_co - майстор
Става с масло.
На мен Ники Клочев ми е препоръчал вместо грес на перфоратора да слагам гъсто масло, идеята е че перфораторче няма как да стопи греста и тя да си свърши работата, а другото е както казва колегата за абразива.
За промиване аз бих пробвал с хидравлично масло, по мой наблюдения измива чудесно, но няма смазочни качества.
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: