• 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
stridata - специалист
Ще го видиме! Аз мисля да си го взема да си проверявам градусите на циркуляра, че на запад дигиталните ъгломери са една торба пари....
DMN - майстор
wscientist написа:
Моят шублер понякога прескача с цели милиметри, не говоря за десети или стотни. Или като го издърпам максимално и започва да сменя стойностите непрекъснато, а не го движа. Случва се и да не се върне на 0 като го върна в затворено положение.
За всеки случай провери батерията или пробвай с нова. Моят(не от Лидл) също се шашка по подобен начин като спадне батерията.
DMN - майстор
Та да се върна пак на шмиргела, отнесох и аз един, като куцо пиле домат :-D .
Ще дам малко реални данни, понеже имаше въпроси за температурата.
При стартова температура 25 градуса и работа на празен ход:
- консумирана мощност 120 вата
- температура на корпуса на 5-тата минута - 41 градуса
- температура на корпуса на 10-тата минута 50 градуса
- температура на корпуса на 15-тата минута 62 градуса - понеже температурата на корпуса не е еднаква навсякъде, в едни ъгълчета измерих(с инфрачервен термометър) около 70 градуса.
Това е положението.
daniel.zhelyazkov - напреднал
DMN написа:
Та да се върна пак на шмиргела, отнесох и аз един, като куцо пиле домат :-D .
Ще дам малко реални данни, понеже имаше въпроси за температурата.
При стартова температура 25 градуса и работа на празен ход:
- консумирана мощност 120 вата
- температура на корпуса на 5-тата минута - 41 градуса
- температура на корпуса на 10-тата минута 50 градуса
- температура на корпуса на 15-тата минута 62 градуса - понеже температурата на корпуса не е еднаква навсякъде, в едни ъгълчета измерих(с инфрачервен термометър) около 70 градуса.
Това е положението.
Много ги гледах и аз, но отзивите от миналата година не бяха добри. Как е изпълнението? Има ли биене?
DMN - майстор
daniel.zhelyazkov написа:
Много ги гледах и аз, но отзивите от миналата година не бяха добри. Как е изпълнението? Има ли биене?
Аз точно от това се притеснявах най-много, понеже гледах един клип в ютуба, и там като видях диска при самото пускане на шмиргела какво биене имаше....Но може да е било от самия диск. При мен има леко биене, но е в пъти по-малко отколкото на клипа, според мен е в нормите. Явно зависи на какво ще случи човек или от дисковете.
profesionalist_wood - майстор
DMN написа:
daniel.zhelyazkov написа:
Много ги гледах и аз, но отзивите от миналата година не бяха добри. Как е изпълнението? Има ли биене?
Аз точно от това се притеснявах най-много, понеже гледах един клип в ютуба, и там като видях диска при самото пускане на шмиргела какво биене имаше....Но може да е било от самия диск. При мен има леко биене, но е в пъти по-малко отколкото на клипа, според мен е в нормите. Явно зависи на какво ще случи човек или от дисковете.

Дисковете бият защото месеци наред са пътували на кораба и е нормално да поемат влагата. Дори на точилото ми тормек за 1300 лв в първите месеци започна да бие диска защото се намокря от водата в специално казанче и като се намокри и започва да бие в милиметри отклонение и се налага да изравнявам диска с специален държач с диамант. Камъка е японски воден за 400 лв.
jekasus - майстор
profesionalist_wood написа:
Камъка е японски воден за 400 лв.
Поне една снимка сложи :-D И на точилото също :-D ...
profesionalist_wood - майстор
jekasus написа:
profesionalist_wood написа:
Камъка е японски воден за 400 лв.
Поне една снимка сложи :-D И на точилото също :-D ...
Ето viewtopic.php?f=35&t=45148&hilit=%D1%82 ... A&start=60

Тук по френско това си е полезна вещ която ползваме във всекидневието си,но явно в БГ се води нещо като висок социален статус със цената си.....предполагам. Но не гледайте мънистата ми колкото и да обяснявам за нещата използвани в цивилизацията.
Gnus - специалист
Някой да има впечатление от акумулатоната коса, която наскоро продаваха (даже още може би продават) ?
israeli - специалист
Здравейте,
как са рибарските такъми, които са пуснали днес? Търся лека пръчка за да ловя на блесна, дали има нещо добро от предлаганите въдици в Лидл в момента?
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: