Нека намерим най-тънките цени.
Гост - специалист
За да не се омешват промоциите за различите магазини за хранителни стоки- мисля, че е удачно промоциите в различните магазини да са в отделни теми.
Бяха пускали преди месец електроинструменти, сега има градински ръчни инструменти Fiskars.
Аз си закупих лозарската ножица и съм много доволен- има червячен механизъм и усилието, което се прилага е по- малко. Много е добра.
Ще си езема и ножа и евентуално малката брадвичка. За излет е перфектна.

https://www.youtube.com/watch?v=-1LilvNihV4

Прикачен файл

bila_fiskars.png
toshetozaz - специалист
Мога да споделя мнения за марката и по-точно за ножовете.Имам два ножа на Фискарс и с една дума перфектни са,предполагам че и другите неща са с високо качество.
Гост - специалист
На етикета на ножицата пише, че е произведена в Полша. Качеството е много добро, цената- също.
Гост - специалист
Явно не всичко е произведено в Европа.
Купих си ножа. Не е лош, за риболовци е идеален, пише, че не потъва във вода ( дръжката му е куха)
На етикета, обаче пише, че е произведен къде? Естествено- Китай !
toshetozaz - специалист
Аз близнах едно точило.
И на моите ножове пише Китай.Това въобще да не те притеснява.
Делян - специалист
Много съм разочарован от една ножица на фискарс. Вярно, че струваше "само" 20 лв, но все пак трябваше да изкара поне колкото една ножица от 7-8 лв. Още на първото ползване се счупи заключващия механизъм - направен изцяло от пластмаса и поставен от обратната страна на положението при рязане.
След изрязване на 15-ина дръвчета и 3 лозички забелязах онзи ден, че се е появил сериозен луфт в оста (след като започна да дъвче срязовете).
Луфт се появи и при старата ми ножица, но след 5-6 г. вярна служба, и тя беше на горе-долу същите пари като прехваления фискарс. Бях и оправил луфта и я оставих за резервен вариант, но сега стана основен такъв.
Lisko - майстор
Гост написа:
Lisko написа:
Гост написа:
За да не се омешват промоциите за различите магазини за хранителни стоки- мисля, че е удачно промоциите в различните магазини да са в отделни теми.
Нямате ли апове които показват промоциите на различни магазини накуп?
Какво е "апове"
Респ.= нямаме такива неща
Приложение за телефон, което да показва накуп брошурите на Била, Лидл и т.н.
Така да речем ако търсиш винтоверт на промоция, няма нужда да отваряш сайта на тоя, сайта на оня ами прелистваш набързо всичко на едно място.
Kokar е дал много добър сайт в тая насока. :partyman:

Тема "Промоция в Billa на инструменти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: