• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
Hoвoceлckи - майстор
Во истина воскресе! Извинявам се щом така си предпочитал, но гледам, че не е много активен ... "УВ" защитени найлони по принцип има. За мен е интересно самото обвиване как се прави. Само с издърпване не мисля, че ще стане. Ако става дума да се ползват парчета - лепят ли се ... ? Това ми изглежда яка заигравка :? Крайната цена също ми се струва, че ще "отиде в небесата". Иначе темата ми е интересна и ще я следя.
preslav - майстор
Hoвoceлckи написа:
Во истина воскресе! Извинявам се щом така си предпочитал, но гледам, че не е много активен ... "УВ" защитени найлони по принцип има. За мен е интересно самото обвиване как се прави. Само с издърпване не мисля, че ще стане. Ако става дума да се ползват парчета - лепят ли се ... ? Това ми изглежда яка заигравка :? Крайната цена също ми се струва, че ще "отиде в небесата". Иначе темата ми е интересна и ще я следя.
Само предполагам, че "издърпването" ще е като на чадър - отвори си чадъра и виж колко шевчета и снадки имаш. Дори и с твърди плоскости да го направиш снадките са мястото къде ще текне най-напред - ако е за парник това не е проблем (предполагам), ако е за палатка е друг въпрос. Според мен трябва много да си си навил на масрафа, че да си вкарваш автогол с такава сложнотия, а питащия го гледам, че едно от основните му изисквания е да е евтино. И аз ще хвърлям по едно око на темата, ама все си мисля, че заек от тази шумка няма да излезе.
Аз бих си потърсил голяма кокошка да ми снесе достатъчно голямо яйце, а другия вариант е да се пита в Тутракан как леят корпусите за лодки и водни колела.
viktorbozhikov - напреднал
парчетата найлон принципно се лепят
  • 1
  • 2

Тема "Пластмасови тръби за парник" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: