• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
Hoвoceлckи - майстор
Аз пък си обших моя покрив собственоръчно с капаци от сандъци на утилизирани снаряди. Да - поиграх си доста време ... абе щура хамахогия, но какво от това? Кои ще издържат повече ... хора с практика и опит не биха се хванали да спорят. За какво качество си купил дъските и колко ще изкарат, също е леко относително :)
А "евтино и качествено", "безплатен обяд" ... може, ма не вярвам много :wink:
profesionalist_wood - майстор
Абе гледам че нещо са вече височки цените на чама :? Пък и липовия материал е изчезнал и вече почнах да се оглеждам като гърмян заек. От колеги разбрах че качествения материал е за износ а за нас боклуците на цена на качествено....абе мутри кво да праиш
Фитилчо - майстор
шоп написа:
При Фатмето материала е качествен, а цените пазарни.
И аз от там взимам
НО си ги разбичих на 6 см широчина за скарата на металните керемиди. Затопля се и скоро ще го почвам, а съхнат вече седем месеца и са идеално сухи
шоп - майстор
Фитилчо написа:
шоп написа:
При Фатмето материала е качествен, а цените пазарни.
И аз от там взимам
НО си ги разбичих на 6 см широчина за скарата на металните керемиди. Затопля се и скоро ще го почвам, а съхнат вече седем месеца и са идеално сухи

И добре си направил. Дървеният материал в момента е по-скъп с над 15% в сравнение с есентта на миналата година. Вчера бях при Фатмето. 1 во качество греди 340 лв.м3, калибровани дъски 380лв/м3 :axe:

На други места цените бяха съответно 400лв и 460лв :x :x :x
stridata - специалист
Къде е това Фатме?
Фитилчо - майстор
шоп написа:
Фитилчо написа:
шоп написа:
При Фатмето материала е качествен, а цените пазарни.
И аз от там взимам
НО си ги разбичих на 6 см широчина за скарата на металните керемиди. Затопля се и скоро ще го почвам, а съхнат вече седем месеца и са идеално сухи

И добре си направил. Дървеният материал в момента е по-скъп с над 15% в сравнение с есентта на миналата година. Вчера бях при Фатмето. 1 во качество греди 340 лв.м3, калибровани дъски 380лв/м3 :axe:

На други места цените бяха съответно 400лв и 460лв :x :x :x
Зимата беше на 240 пари кофражните.... понеже ги мързеше, си ги натоварих аз и си ги избрах по широки без кора ...
Калибровани не ми трябват , имам инструменти да ги калибровам....
viktorbozhikov - напреднал
Искал съм да напиша маломерен.Ще отида и аз срещу враня.
Virtex - майстор
Дано отговорите с насоки са верни, а не да пращате човека за зелен хайвер :)

Ако някои смята, че е неправилно зададен въпроса може да се майтапи, но е хубаво да се уточни това.
  • 1
  • 2

Тема "Евтин дървен материал,по възможност малолетен или парчета." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: