• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
viktorbozhikov - напреднал
Къде да намеря сравнително евтин и качествен дървен материал.Моля фирми да не си правят реклама.Самомнения от хора купували и доволни.
шоп - майстор
При Фатмето материала е качествен, а цените пазарни.
preslav - майстор
viktorbozhikov написа:
Къде да намеря сравнително евтин и качествен дървен материал.Моля фирми да не си правят реклама.Самомнения от хора купували и доволни.
За какво ще го ползваш?
Hoвoceлckи - майстор
Той е от София. Едва ли ще можеш да му бъдеш полезен :)
preslav - майстор
Hoвoceлckи написа:
Той е от София. Едва ли ще можеш да му бъдеш полезен :)
Може и да мога, че аз за покрив се бях хвърлил да купувам калиброван материал - добре, че имаше кой да ме спре.
шоп - майстор
@preslav и с какъв материал направи покрива?
preslav - майстор
шоп написа:
@preslav и с какъв материал направи покрива?
На мен ми беше грозен, но майсторът каза, че не му е проблем да работи с дъски с различна ширина. Има тук една тема, мисля, че беше "керемиди" там съм постнал снимки и се вижда грозната картина.
Иначе за огрев всякакъв материал става, но за мебели???
plamen6703 - майстор
viktorbozhikov написа:
Къде да намеря сравнително евтин и качествен дървен материал.Моля фирми да не си правят реклама.Самомнения от хора купували и доволни.
Мога да ти дам оферта за непълнолетен, но ти търсиш малолетен и не знам дали ще ти свърши работа, ако ще ти върши работа пиши и ще се договорим :wink: :lol:
Пиши и ако намериш нещо, което е качествено и евтино...
шоп - майстор
preslav написа:
шоп написа:
@preslav и с какъв материал направи покрива?
На мен ми беше грозен, но майсторът каза, че не му е проблем да работи с дъски с различна ширина. Има тук една тема, мисля, че беше "керемиди" там съм постнал снимки и се вижда грозната картина.
Иначе за огрев всякакъв материал става, но за мебели???
@preslav дъските за покрив 1 во качество са на кубик
цената е една и съща и за 10,12 или 15 см широка дъска. Защо да купувам сбириток и колко ще спестя?
Миналата седмица купувах дъски 10х2,5х400 1 во качество за 330лв/м3.

1м3 е 40м2

мога да ги взема и на 300лв м3 но 2 ро качество. Е заслужава ли си за цял покрив да спестя 90 лв за 3м3 и да получа изрезки, капаци, кора и т.н. :?:
preslav - майстор
шоп написа:
preslav написа:
шоп написа:
@preslav и с какъв материал направи покрива?
На мен ми беше грозен, но майсторът каза, че не му е проблем да работи с дъски с различна ширина. Има тук една тема, мисля, че беше "керемиди" там съм постнал снимки и се вижда грозната картина.
Иначе за огрев всякакъв материал става, но за мебели???
@preslav дъските за покрив 1 во качество са на кубик
цената е една и съща и за 10,12 или 15 см широка дъска. Защо да купувам сбириток и колко ще спестя?
Миналата седмица купувах дъски 10х2,5х400 1 во качество за 330лв/м3.

1м3 е 40м2

мога да ги взема и на 300лв м3 но 2 ро качество. Е заслужава ли си за цял покрив да спестя 90 лв за 3м3 и да получа изрезки, капаци, кора и т.н. :?:
Имам прекрасното качество да забравям цени, но разликата за 60-70 квадрата беше доста (мен това не ме притесни, но бяха двама срещу един и ме склониха). Аз обаче за това поставих въпроса за какво ще се ползва материала - признавам, че понятието малолетен, непълнолетен ми е неизвестно.
Темата не била покрив ами "Керемиди" - viewtopic.php?f=47&t=9824&start=140#p814758
там има снимки на капаците, изрезките и корите.
  • 1
  • 2

Тема "Евтин дървен материал,по възможност малолетен или парчета." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: