• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
plamen6703 - майстор
За какво точно са достатъчно добри?
Аз имам такива ключове, не от Лидъл, но нивото е около това на Лидъл и са достатъчно добри, ако предварително разхлабя даден болт или гайка, а после с някой от тези ключове използвайки тресчотката да го отвия напълно... Същото важи и за обратният вариант... та в общи линии тия ключове струват колкото струват... :partyman:
plamen6703 - майстор
Тези ключове, които престои да бъдат пуснати в Лидъл, ако някой поиска да му пуснат едно кафе не могат да го направят, но ако поиска да му пуснат две кафета няма никакъв проблем, пускат от двете страни на ключа. Това е едно от най-добрите качества на тези ключове :partyman:
Avas_co - майстор
Тия ключове наистина струват, точно толкова колкото струват.
Последно ги гледахна някакво промо, то май на два три пъти ги гледах, и никой не ги закачаше, та смятай, щом шарани не се ловяха на тая гола кука, пък май бяха на към 20 лева, не помня точно.
Ми загледах ги, супер куца изработка, кофти звук на трисчотката, комплект 10,13,14 и 17, ми то от тях само 10 и 13 ще се ползват и нарядко 17, ами 19, те една 18 да бяха сложили и май бих ги взел само заради нея, че качествена не бих си купил, пък се случват последно по разни извращения, май се френски.
gnt69, аз като собственик на Вера Жокер, няма да му ги препоръчам на Чефо, много са добри, ама за какво са му на него, та Чефо, мисля знаеш, ако ти е нужен съвет по въпроса, на лични.
П.П.
Чефо с тия мераци към ключове взе леко да ме притесняваш. :? :lol:
gnt69 - майстор
Avas_co написа:
gnt69, аз като собственик на Вера Жокер, няма да му ги препоръчам на Чефо, много са добри, ама за какво са му на него, та Чефо, мисля знаеш, ако ти е нужен съвет по въпроса, на лични.
П.П.
Чефо с тия мераци към ключове взе леко да ме притесняваш. :? :lol:
:supz: =D> Радват много. Аз се бях навил да ги взема / обичам хубавите инструменти/ като се похвали пролетта че си се накичил ама добре че ги няма в Русе. Нямам и какво да работя с тях ама се радвам като малко дете на хубав инструмент. :partyman:
Chefo77 - майстор
Ясно, няма да ходя. Ей, човек да не реши да си вземе нещо хубаво от бакалията, ще го откажете... :lol:
Авас, малко остана още, да видиш какви мераци имам ... :wink: :cool: Не с лошо, не се плашИ :)
dido1975 - специалист
Някой ползвал ли е инхалатора, който са пуснали миналата седмица, но аз го видях едва вчера?
Virtex - майстор
След дълго чакане най-накрая има нови инструменти в брошурата за другата седмица (23ти) :-D

+ темата е малко почистена
cholev - майстор
По темата: Тази седмица италианска седмица. Италианската кухня ми е любима. Взех си едни патладжани с моцарела и домати. Половин час във фурна. Добро е. :tonqe:
Другата седмица хърватска кухня.
И офтопик (за инструментите :-D )
Другата седмица гледам една отверка 3.6в ама аз я имам. Е ще се взема едни бургии да има.
Виж в момента има доста неща -20-30%. Взех си още едно пневмотрионче и още една оберфреза. Старата отиде на маса и така да има една за на ръка ако се наложи.
Имаше делта и 3в1 шлайф. и др.
По темата с ъглошлайфите имам и големия и малкия и не виждам какво не им харесвате. Шлайф. Малкия даже с променливи обороти. Имат шпиндъллок. Па и мразя да ползвам шлайф. Е ако трябва да запилиш нещо. За отрез трионите по безопасни и по приятни
По немската тема. Е немкините грозни. Манджата не става, шнапса бетер. И толкова орднунг мене ме дразни.
По политическата си трая, че става страшно
Virtex - майстор
cholev написа:
и др.
Това "други" е много относително явно.

Има ли разлика от магазин до магазин или всичко е еднакво навсякъде ?
cholev - майстор
Virtex написа:
cholev написа:
и др.
Това "други" е много относително явно.

Има ли разлика от магазин до магазин или всичко е еднакво навсякъде ?
Да има. Трионче, чук, 3в1 шлайф, газов поялник и в двата пернишки. Другите варират
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: