• 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
brick - специалист
Досега появявал ли се е комплектът тресчотка със сплайн-вложки (53 части), който чакаме в понеделник?
Струва ми се нов артикул.

Изображение
dido1975 - специалист
Фитилчо написа:
Ще пускат ножчета а зегето, ще си взема да си имам, доста са добри.
Няма да си само ти :)
kpenchev - специалист
brick написа:
Досега появявал ли се е комплектът тресчотка със сплайн-вложки (53 части), който чакаме в понеделник?
Струва ми се нов артикул.

Изображение
Пускан е, в по-стария вариант всички части на комплекта се намираха в долната част т.е. козметична разлика. За мен "недостатък" е че 3/8 вложките почват от 11, а не от 10, а 1/4 вложките са до 11 ... иначе е качествен комплект, примерно да си седи в колата за всеки случай.
Chefo77 - майстор
dido1975 написа:
Фитилчо написа:
Ще пускат ножчета а зегето, ще си взема да си имам, доста са добри.
Няма да си само ти :)
Вместо да се заблуждавате, пробвайте ножчета на Райдър, на половин цена са и са по-добри от лидлските. Последният път бяха на бошовски цени, но не и на бошовско качество. Силно ме съмнява да са променили качеството, цената виждам, че не са...
cat - специалист
Вложките също са от друг тип , преди бяха шестостенни а сега са 12 лъчева звезда стават иза болтове с глава звезда да го кажем . Големият комплект го имам от пролетта общо взето съм доволен 2 ремонта правих с него свърши работа кутията им е кофти ама за тия пари толкова .
cholev - майстор
Ножчетата и на зегето и на сабления трион са швейцарски. Обаче райдерските били по убави. Евала :-D
kpenchev - специалист
cat написа:
Вложките също са от друг тип , преди бяха шестостенни а сега са 12 лъчева звезда стават иза болтове с глава звезда да го кажем . Големият комплект го имам от пролетта общо взето съм доволен 2 ремонта правих с него свърши работа кутията им е кофти ама за тия пари толкова .
Ако става дума за този който коментирах по-горе, и преди и сега си е със сплайн вложки, с каквито са и проходните им комплекти 1/4 и 3/8. В единия автомобил имам и шестостенни глави и е-торксове в изобилие та този комплект + допълнителни вложки spline от китай са постоянни спътници за всеки случай.
Chefo77 - майстор
cholev написа:
Ножчетата и на зегето и на сабления трион са швейцарски. Обаче райдерските били по убави. Евала :-D
Чолев, напиши си мнението на листче, навий го на фунийка и се облажи анално с нея. Когато казвам, че са по-добри, имам предвид, че са по-добри. И тук няма никакво значение нито къде пише, че са произведени, нито какво казваш ти по въпроса. Мното е тежко да си кон с капаци и някой да ти каже, че има живот и извън капаците, нали?
Последна промяна от Virtex на пон окт 30, 2017 8:35 am, променено общо 1 път.
Причина: нецензурни думи
themask - специалист
Чакайте! Отивам за пуканките! :popcorn:
Фитилчо - майстор
По принцип Чефо е резАл малко повече от ядрения физик и се позамислих, смятам да му вярвам аз, ще ги пробвам.

Маска, остай пуканките ми се стягай, че скоро мой та огреИ унЪс юдурма къде говориЪме :lol:
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: