• 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Gadnyara написа:
Chefo77 написа:
Сериозно - трябва да си мегадебил, за да дадеш толкова пари за този куфар от линка, при наличието на Tayg и сие за една идея повече. Искрено се надявам, че няма нужда да обяснявам защо испанските куфари са по-добри от този от снимката, че жалко за питащия.
Ако аз съм питащия, спокойно - питал съм точно каквото ме интересува и нищо повече.
Пасва ми точно този размер куфари. Допадна ми и цената от 6лв.
Оказа се ...Кит. :wink:
Друг имах предвид, не теб :)
На 6 лева и аз бих взел, и то не един.
joroantonov - благодаря, мисля че ще се справя с гумирания преходник :)
nbr - специалист
Телескопична подпора 115 - 290 см 20лв
Вярно в другия магазин, но тук може би ще го видят повече хора. Може да е полезно на някой.
pgt - специалист
nbr написа:
Телескопична подпора 115 - 290 см 20лв
Вярно в другия магазин, но тук може би ще го видят повече хора. Може да е полезно на някой.
Това чудо и аз го гледах в брошурата, ама ми изглежда като пистолет за силикон. От къде ще ги извади тези 290 см. не знам? При това положение трябва спокойно да подпираш от пода до тавана :?
nautilus33 - майстор
То, не е инструмент, ама някой има ли(ако въобще е пускано до сега) тази полираща четка за зъби или там каквото е? И най-вече дали върши работата, която го дават, че върши.
plamen6703 - майстор
За нещо такова ли става дума https://www.philips.bg/c-m-pe/electric- ... bg_catpage дъщерята ползва такава и казва, че е доволна.
nautilus33 - майстор
Не, за това
Май аз не се изразих правилно:)
Механичните прибори са ми ясни, но приставките не знам как точно се ползват, а от снимката не става много ясно.
plamen6703 - майстор
Може да е непоискан съвет, но не си причинявай нищо на зъбите и венците с тия "инструменти" :)
Djack - специалист
Одеве си взех един бинокъл, от текущата промоция на "Лидъл"!
На прима виста - добри характеристики, тежи, а и за 20 кинта......, викам си, какво му плащам! Да, ама не! Пълен ташак! Без него си виждам по-добре и по-надалеч! :) Не стига, че това 12х приближение, не е вярно (по скоро, само ти стеснява ъгъла на видимост) , ами и картината е много мътна! Винетира страшно много! Фокусното разстояние от очите до първата леща е толкова късо, че трябва едва ли не да си навра очните ябълки в окулярите, за да слея двете зрителни полета в едно! :)
С две думи, след малко отивам да го връщам! Имах мерак за нещо компактно и евтино в този размер, ама явно пак няма да ме огрее! :partyman:
plamen6703 - майстор
Хубав бинокъл е това http://www.bglov.com/forum/index.php?showtopic=71719 моя не бих го продал толкова евтино като този в обявата :) От хранителен магазин хубав бинокъл не може да се купи :-D
cat - специалист
jekasus написа:
agj написа:
Някой ползвал ли е такъв ключ:
Имам съмнения, че ще изобщо трябва...
Купих си преди време такива универсални на POWERFIX, и май само тежат в куфара...
Изображение
Такива универсални имам комплект 3 бр като са по 2 размера на ключ малко са по различниот лидлските , вършат много добра работа за заоблени гайки и глави на болтове и метални тръби .
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: