Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
cholev написа:
Но ти на мене не вярваш, на ръководствата не вярваш, предполагам и на французина.
cholev, не гледам неща за този продукт и не се вълнувам толкова от него*. Попитах дали е личен опит или по спецификация. Защото често пишат едно, а се оказва друго.

* - за продължи дискусията :-D : французина е най-обективен "нов parkside" срещу "стар parkside", за да навива хората да купуват :-D Преди време бях гледал някакъв негов клип и беше откровенно неадекватно направен и повече не съм гледал. Не казвам, че е нагласено, но все пак човека има френски форум за лидл ( или някакъв сайт за дискусии ). Не виждам как да каже, че нещо е трагедия. Интересно ми е дали имал ревю след ползване за пистолета за силикон, който е откровено малоумен.
fore - майстор
Virtex всичко е конспирация и тия инструменти са само в нашите глави........ Реално това е една виртуална реалност от матрицата..........

Неотдавна даже и аз влязох в една виртуална реалност с флекса на батерия. За 5 минути.... :lol: :wink:

_____________

Някой да каже какъв е този спрей за охлаждане ?
pgt - специалист
fore написа:
Някой да каже какъв е този спрей за охлаждане ?
Примерно такъв :wink:
joroantonov - специалист
cholev написа:
Пусти мерак. :) . На обед пробвах 10.8в как пробива с 8мм стомана.
И не взех новия 12в, а стария мохикан 10.8в, от който не мога да се отърва щот си работи и работи.
Та планка 5мм дебела с 8мм бургия (от 15лв броя хаха) от комплекта на powerfix- железната кутия
1.3ач произведен 2011г (на 7год) и зареждан края на октомври 2017 :shock: . (прибран зимата на топло)
Без проблем пробиването :supz:
Cholev, айде по-полека с изхвърлянията стига лъга хората. Първата машинка от Lidl ми е точно винтоверта на 10,8в. И чисто нов с 8ца едвам пробива 0.нещо си поцинкована ламарина. А и като пускаш некви клипчета - първо бургията е 15 не 16 и все пак това е колонна бормашина не винтоверт. Айде със здраве.
P.S. Отдавна те обявих за глашатай на веригата, ама все повече се убеждавам че си и на заплата там.
cholev - майстор
joroantonov написа:
Cholev, айде по-полека с изхвърлянията стига лъга хората. Първата машинка от Lidl ми е точно винтоверта на 10,8в. И чисто нов с 8ца едвам пробива 0.нещо си поцинкована ламарина. А и като пускаш некви клипчета - първо бургията е 15 не 16 и все пак това е колонна бормашина не винтоверт. Айде със здраве.
..
Ами Жорка точно това направих днес със стария ми 10.8. Вервам си повече на мене от колкото на тебе.
Колкото до клипа верно е на френски, но всеки завършил 10клас ще разбере че става дума за бургия 16мм срещу 15мм дебело желязо.
Не мога да помогна ако не разбираш очевадни неща.
Форума е пълен с търговци и необразовани дилетанти- баш майстори.
joroantonov - специалист
Интересно как си се подготвил със дъртия верт дето не си го зареждал половин година да дупчиш в обедната почивка. Явно много те е човъркало да дупчиш. Аз като вейна две бири мисля за трета не за дупки с Парксайда.
cholev - майстор
Ха ха. Смених свредлото с парксайдското от кръглата кутия и внимание и в 12 полунощ ветерана 10.8 с 4 месечна незареждана батерия направи още 3 отвора 8мм в 4мм планка.
4месечно не зареждана 10.8 батерия 2011г (7годишна) на 10.8в ветеран парксайд с парксайдски свердла 8мм направи днес 4 отвора на 4мм дебела планка без да се замисля в 12 нощес (единия по обяд де :-D )
cat - специалист
Луди хора сте да знаете , вживявате се . Аз се черпя за новата лула 36 41 ама в края на краищата си е парче желязо и няма да спя с нея а оставете инструмента и пийте по едно . :partyman:
Chefo77 - майстор
fore написа:
Не разбрах кое е нестандартното ? Макуча или на твоите такери накрайниците ?
Как мислиш - след като пиша в тази тема, че маркуча, който съм взел преди седмица, не пасва на двата такера, единият от които ползвам от 5 години - кое е нестандартното? :wink:
Плитък му е накрайника.
zz_stefanov - майстор
Не бе Chefo77, нестандартни са ти макитите които ползваш. Проблем е, че не ползваш единствено и само продукти на парксад.
Отиваш и изкупуваш всичко от рафта дето са го пуснали и си Чолев, пардон ОК :)

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: