• 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
lov - майстор
Пренавива се но си е мазохизъм. Правил съм го много пъти на струг е не с тръбна тел но не виждам разлика. Щом не се пречупва няма какво да им стане. Трябва си и помощник. Единия подрежда телта на ролката при навиването а другия придържа да не се разпилее от инерцията.
Причината да го правя е че намирах на тънко тел която е на кангал а не на ролка и за да не влача когато се налага голяма ролка. Отделно в гаража ми е леко влажничко през зимата и гледам да не оставям големи количества тел на апарата за да не кородира че после се берат ядове. :)
sstefanov - майстор
В София, Сливнишия магазин е пълно с телоподаващи. Не си купих.
dido1975 - специалист
sstefanov написа:
В София, Сливнишия магазин е пълно с телоподаващи. Не си купих.
Нека има :-) нали трябва да останат и за големите намаления. Като ги пуснат на 160 и ще си взема :-D
yasmania - напреднал
Докладвам и аз, че днес в магазина на ул. Мир (Варна) имаше пълна (ама наистина пълна, дори с връхче) кошница с телоподаващи.
Пиша го най - вече заради коментари в предходни страници, едва ли не какъв екшън за последни бройки бяха имали колегите.
zz_stefanov - майстор
yasmania написа:
Докладвам и аз, че днес в магазина на ул. Мир (Варна) имаше пълна (ама наистина пълна, дори с връхче) кошница с телоподаващи.
Пиша го най - вече заради коментари в предходни страници, едва ли не какъв екшън за последни бройки бяха имали колегите.
Ти не разбираш. В Перник нещата са други :-D
cholev - майстор
Така е. Никой перничанин не си ляга преди да е направил някоя заварка или попилил с ъглошлайфа и прегледал винкела в багажника с любов :-D
Вчера се пробвах с телоподаващото ама като за първи път уеко се надцених. Таргета беше поцинкована ламарина на улук. Абе трудна задача. Бая тънка и си трябва опит. Ще тренираме :)
fbr - майстор
Бая опит си трябва за каквото и да е поцинковано.
fore - майстор
И в нашият Лидл тонове телподаващи.......

cholev ти до сега заварявал ли си поцинкована тръба примерно ? Знаеш ли как пръска цинка и колко трудно се заварява дебела тръба.... камоли тънка ламарина.
Улуци от мед и поцинковани се запояват с калай ! Това ти го казвам като съпруг на жена в покривният бизнес !
Дори да го завариш добре, то там ще изгние веднага и пак ще протече.

Занимаваш се с глупости с това трансформаторно зарядно с макара вътре.

Едит

Имам чувството напоследък че Лидл продават разни щурави осакатени машини за да са по евтини и ги купуват хора които се мислят за извънземни и се опитват да правят неща които и майстор не би се наел да ги прави с истинска техника. :lol: :prayer:
Последна промяна от fore на съб яну 20, 2018 7:45 pm, променено общо 1 път.
Andri01 - майстор
https://www.youtube.com/watch?v=rRfz5ie26Hg
Май върши работа :)
fore - майстор
Тоя и с обикновен инвертор ще направи същият шев с 1,5 на тая планка.
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: