Нека намерим най-тънките цени.
plamen6703 - майстор
Това не зависи само от бормашината, а от качеството на свредлото http://www.toolpak.bg/product/81/kobalt ... o-za-metal /не е реклама/ пример за добри свредла :)
Имаш по-голяма сметка да купуваш по-скъпи и качествени свредла, отколкото да измъчваш себе си и инструмента с калпави свредла и резултата да е никакъв. :partyman:
pif4o - специалист
nautilus33 написа:
Ще може ли да се справи с дупки в стомана, 6мм отвор, 10мм дебелина.
Ще се справи, зависи кога ще почнеш :-D Шегичкам се, колегата е прав за свредлата. Мен по ме интересува тая машина как е с луфтовете, да не е като взема да дупча и свредлото да вземе да бяга в страни щото оста има луфт, тая основа със стягата да не е неква тенекиена кат я натиснеш да вземе да подава и да счупиш свредлото, инак и аз ще я ползвам за зор заман :)
plamen6703 - майстор
Не очаквай чудеса от тази бормашина :) за прецизност и дума да не става, но "Парксайд" е "Айнхел" за тия пари толкова! :partyman:
cholev - майстор
nautilus33 написа:
Ще може ли да се справи с дупки в стомана, 6мм отвор, 10мм дебелина.
Майтапиш се нали. :shock: . Машинката пробива до 16мм.
6мм и с 12в винтоверта може да пробиваш (даже 8. ). А с 20в 13мм.
Ха ха
plamen6703 - майстор
Отново Алиса в страната на чудесата, бива човек да залита, ама чак пък толкова :lol:
fore - майстор
А малкият Мук къде е ...........
iliya_i - майстор
А някой да каже нещо за този асинхронният шмиргел, дето е на последна страница (събота - 03.03)?
Аз свредло на шмиргел мога да точа, а е много по-универсално от заточващата станция, но ако някой има такъв, да си каже впечатленията.
Virtex - майстор
cholev написа:
Майтапиш се нали. :shock: . Машинката пробива до 16мм.
6мм и с 12в винтоверта може да пробиваш (даже 8. ). А с 20в 13мм.
Ха ха
Това е пробвано или просто защото го пише в рекламата го казваш ?
pif4o написа:
Мен по ме интересува тая машина как е с луфтовете
Ако е нов модел/ревизия докато някой не я вземе и пробва няма как да се знае това. Новите версии/ревизии имат по-голям шанс да са некадърно направени с някаква си тяхна цел, така че това е по-важният момент.
angel_ov - специалист
Мнение за пилите от 01.03?
plamen6703 - майстор
По два лева на пила, качеството е като на всичко по лев :)

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: