• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
Тема за дискусия на инструменти от Lidl - Parkside, Powerfix, Florabest

Моля участниците да се придържат към основната идея - да се объждат инструменти и уреди само от Lidl. Ако някои има желание да коментира други уреди - нека да го направи в подходящият раздел или вече съществуващи дискусии.

Излишни коментари, обиди и подмятания е желателно да не се правят. Добрият тон е препоръчителен.


Предишни теми :


Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3

Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2

Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix - инструменти?!
cholev - майстор
Да изкритикувам герунга за неудобната смяна на дисковете. Свалянето иди дойди, но качването обратно на диска чанч. Няма как да държиш блокировката на вала, предпазителя да не пада и да затягаш и да придържаш диска, който пада от шпиндела или пък пада притискащата гайка.
Вие как се справяте. Другите подобни апарати как е със смяната?
Последна промяна от Virtex на пет авг 04, 2017 12:51 pm, променено общо 1 път.
Причина: изтрита част от поста без връзка с темата
kolcho - специалист
Virtex написа:

Моля участниците да се придържат към основната идея - да се объждат инструменти и уреди само от Lidl. Ако някои има желание да коментира други уреди - нека да го направи в подходящият раздел или вече съществуващи дискусии.
Основната идея е добра, но практиката показва, че въпросните обсъждания се подгряват от няколко човека, които денонощно сипят постове за коментираните продукти. Така че в интерес на истината би било добре темата да се преозаглави " Мнения на Чолев и Со за инструментите в Лидъл". По този начин ще сме по-близо до действителността, мисля!
Хубав ден :)
Virtex - майстор
Да, те коментират доста.

Но както хората, запознати с форума не се връзват на тинки, така и тези, четящи темата според мен не би трябвало вярват безрезервно на cholev . Той е фанатик на тема лидл и няма как да има обективно мнение за много от нещата. Както сам е казал - той се е регистрирал тук, за да покаже любовта си към тази марка.

Съответно обективността му към тези продукти може да бъде поставена под съмнение за наблюдателните.

Иначе темата е за разискване на инструментите, не кой какво има и какво иска да си вземе :)
turbobiit - напреднал
Другата седмица пускат кримващи клещи.Заслужава ли си покупката им?
fore - майстор
По принцип инфото от форумите трябва да се взема с едно на ум. Има и верни неща, но има и неверни.
Форумите са виртуални пространства без абсолютно никаква отговорност както сам разбрах. И правно са ненаказуеми при възникнал проблем.

kolcho, ами пишат хората които са без работа като нас очевидно..... :wink: Другите работят и нямат време за това.
Но ако държиш, може да хванеш статисти от някъде и те да пишат за да има повече разнообразие от Юзери.
Ако някой купи нещо което cholev е похвалил, а пък реално то е боклук, то тогава вината си е на купувача. Никои не го е карал да купува или да бърка в контакта на сила и да вярва на написаното безпрекословно. За покупката ще го върне в магазина и проблем няма, но за контакта ........проблема си е негов !

А това че завиждате на cholev за страстта му към марката няма да го коментирам. Намерете си и вие страст и хоби бе вместо да завиждате....... :lol:

И все пак Virtex няма претенции към това колко човека пишат в темата и дали са едни и същи, а към това да се придържат към основната и идея записана в заглавието и.
Така че ти си офф в случая........ :)
cholev - майстор
За да имаш обективно мнение трябва и да си ползвал нещата. А не да критикуваш така за кеф. А аз нещата ги имам и съм ги ползвал за разлика повечето от вас :lol:
Ето например кримп клещите. Ползвам ги често, но само за заголване на кабел. Работят. Добри ли са- не знам- както казах работят, но не съм ползвал други и не мога да направя сравнение. Затова и колегата по горе пита ама аз си трая. Някой с по голям опит да каже по обективно мнение.
А това да правя заключение за даден уред по някакви смешни характерисики ц.
Добър ли е винтоверта 16в- ми много е добър.
Добро ли е ел.зегето- мойто е криво. Ама това може да е проблем на бройката. А може и на серията. не знам, затова не мога да кажа твърдо мнение.
Добър ли е герунга- за парите си е екстра- но има недостатъци. Както писах: смяната на диска и другото са затягащите присобсобления. Е като гледам на всички в този диапазон ценови и даже цена х 2 са такива. и.т.н.
Колеги, перфораторът от днес, малкия или големия се води. Четох, че малкият е добър?

Днес мисля да отнеса комплекта за пренасяне :)
cholev - майстор
Този е големия 1500вата. Малкия е 1050вата
cholev - майстор
Ева ли го. Предпазителя все пада и трябва да го държиш с една ръка, с другата блокировката на шпиндела, с третата завърташ ключа а с четвъртатата придържаш притискащата гайка, че се изхлузва диска. :-D
Одеве го разгледах. Може да се блокира предпазителя с парче хартия и това опростява нещата.
Като тука: https://www.youtube.com/watch?v=CNvwCHmvvJk[url][/url]
Сложих диск за алуминий- 80 зъба. Поръчах си профила 15х15 за оберфрезата (Т-слот) и смятам вместо с стационарния да пробвам да прорежа с герунга. Идеята е стискам профила с две дъски отстрани и режа (герунга реже до дължина 340мм)
Ето пича ги реже с стационарния:
https://www.youtube.com/watch?v=3ctDTdbPpTI
Но имам диск 48 зъба/254мм и не съм сигурен ще среже ли добре.
Абе ще пробвам и по двата начина. Чакам профилите.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: