• 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
dido1975 - специалист
Извън темата да вметна с какво се сдобих днес от Кауфланд. Ударна дрелка Einhell, 1000w, в комплект със свредла и битове. Всичкото това само за 40 (четиридесет!!!) лв. Т.к. го няма в брошурите им и не е промоционална стока ще оставя линк от друг сайт за да придобиете представа за какво става дума. Пък дано на някого съм бил полезен. https://www.onlinemashini.bg/udarna-bor ... ara-/35946
milen56 - специалист
Наумил съм си да купя ръчен циркуляр. Какво ще кажете за Парксаид-а на Лидъл. 1350вата , 190мм диск и още един в комплекта. Само не знам кога ще ги пуснат. Гледах и един Скил със същите параметри. Мисля, че като качество трябва да са горе-долу еднакви. Вие какво ще кажете. Ще го ползвам за рязане на ОСБ и ПДЧ плоскости за облицовка на фургон. Ако някой има нещо подобно за продаване нека се обади.
plamen6703 - майстор
За "Скил" не ти се налага да чакаш, щом имаш парите и ти е необходим, отиваш и го купуваш. :partyman:
EDI - майстор
Ръчните на СКИЛ са едни от най-добрите им машини, няма да сбъркаш.
yasmania - напреднал
dido1975 написа:
Извън темата да вметна с какво се сдобих днес от Кауфланд. Ударна дрелка Einhell, 1000w, в комплект със свредла и битове. Всичкото това само за 40 (четиридесет!!!) лв. Т.к. го няма в брошурите им и не е промоционална стока ще оставя линк от друг сайт за да придобиете представа за какво става дума. Пък дано на някого съм бил полезен. https://www.onlinemashini.bg/udarna-bor ... ara-/35946
Колега, благодаря за инфото. Бях там като го прочетох,огледах и видях офертата, забрах една дрелка да има да сменя Елтоса като ми дотрябва реглаж на обороти или посока. И благодарение на точно това ми посещение, се сдобих с 125мм малък ъглошлайф съшо ейнхел, който заради нарушена външна опаковка беше с преоценен етикет и ми струваше . . . 21лв. 8-[
milen56 - специалист
Благодаря за съветите. Утре ще видя Скила
Chefo77 - майстор
milen56 написа:
Ако някой има нещо подобно за продаване нека се обади.
Makita HR7601K искаш ли? :wink:
milen56 - специалист
Искам, ама нЕма :) За тези пари, които съм предвидил. Ще си взема Скила.
dido1975 - специалист
yasmania написа:
dido1975 написа:
Извън темата да вметна

Колега, благодаря за инфото. Бях там като го прочетох,огледах и видях офертата, забрах една дрелка да има да сменя Елтоса като ми дотрябва реглаж на обороти или посока. И благодарение на точно това ми посещение, се сдобих с 125мм малък ъглошлайф съшо ейнхел, който заради нарушена външна опаковка беше с преоценен етикет и ми струваше . . . 21лв. 8-[
Радвам се ако съм бил от полза. Аз също си взех ъглошлайфа на промо цена. Преди няколко дена писах и за три раменна алуминиева стълба също от Кауфланд за 59 лв. Ако някой си е взел - добре. Ако не е - вече е на 199 лв :-)
plamen6703 - майстор
За стълбата благодаря, че писа, някой си взе няколко :)
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: